ST HOC/Valther Boys JO13-2

ST HOC/Valther Boys JO13-2

Floris Jan Arts, Tim van den Brakel, Daan Nijboer, Raoul Eerenstein, Milan Evenhuis, Steijn Evenhuis, Mika Japenga, Nina Kamies, Chantal Kamps, Ruben van Klinken, Sem Klooster, Tijn van der Kooi, John Paas, Stijn Scheeve, Luna van der Veen

Volgende wedstrijd

Zwartemeerse Boys JO13-1 - ST HOC/Valther Boys JO13-2G
21 sep. om 11:30
ZWARTEMEER

Laatste wedstrijd

14 Sep
SJS JO13-1 - ST HOC/Valther Boys JO13-2G
2 - 1

Programma

5 okt. 10:00
CEC JO13-2G - ST HOC/Valther Boys JO13-2G
12 okt. 10:00
ST HOC/Valther Boys JO13-2G - SC Erica JO13-1
19 okt. 10:00
ST HOC/Valther Boys JO13-2G - SC Angelslo JO13-1
26 okt. 11:30
Bargeres JO13-1 - ST HOC/Valther Boys JO13-2G

Team info

Training: maandag 9:00-20:00 Valthe, woensdag 19:00-20:00 Odoorn, Trainer(s): Harm van Emst en Andrea van Baardwijk, Leiding: Jelte van der Kooi en Harm van Emst

Topscorers

SpelerGoals

competitie

Stand Programma Uitslagen
# Team G W GL V P DPV DPT
1SC Angelslo JO13-10000000
2Bargeres JO13-10000000
3CEC JO13-2G0000000
4SC Erica JO13-10000000
5ST HOC/Valther Boys JO13-2G0000000
6FC Klazienaveen JO13-20000000
7Zwartemeerse Boys JO13-10000000
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie
21 Sep11:30Zwartemeerse Boys JO13-1ST HOC/Valther Boys JO13-2GZWARTEMEER
05 Oct10:00CEC JO13-2GST HOC/Valther Boys JO13-2GEMMER-COMPASCUUM
12 Oct10:00ST HOC/Valther Boys JO13-2GSC Erica JO13-1VALTHE
19 Oct10:00ST HOC/Valther Boys JO13-2GSC Angelslo JO13-1VALTHE
26 Oct11:30Bargeres JO13-1ST HOC/Valther Boys JO13-2GEMMEN
02 Nov10:00ST HOC/Valther Boys JO13-2GFC Klazienaveen JO13-2VALTHE
09 Nov10:00ST HOC/Valther Boys JO13-2GZwartemeerse Boys JO13-1VALTHE
23 Nov10:00ST HOC/Valther Boys JO13-2GCEC JO13-2GVALTHE
30 Nov09:30SC Erica JO13-1ST HOC/Valther Boys JO13-2GERICA
07 Dec10:30SC Angelslo JO13-1ST HOC/Valther Boys JO13-2G
14 Dec10:00ST HOC/Valther Boys JO13-2GBargeres JO13-1VALTHE
21 Dec09:00FC Klazienaveen JO13-2ST HOC/Valther Boys JO13-2GKLAZIENAVEEN
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
Geen uitslagen bekend