ST HOC/Valther Boys 3

ST HOC/Valther Boys 3

Jorn Eleveld, Wouter Heinen, Niek van de Knaap, Teun van Larsdonk, Jesper Oosterdijk, Rob Lony, Elmer Schorer, Jaap Schutrups, Jacco Talens, Bart Tempel, Katuin Rene, Aangevuld met spelers van het 2e.

Volgende wedstrijd

Beilen 3 - ST HOC/ValtherBoys 3
4 okt. om 10:00
BEILEN

Laatste wedstrijd

27 Sep
ST HOC/ValtherBoys 3 - Dedemsvaart 6
0 - 1

Programma

11 okt. 10:00
ST HOC/ValtherBoys 3 - Musselkanaal 3
25 okt. 10:30
Raptim 4 - ST HOC/ValtherBoys 3
1 nov. 10:00
ST HOC/ValtherBoys 3 - Dedemsvaart 2

Team info

Training: dinsdag 20:00-21:00 Valthe, vrijdag 20:00-21:00 Valthe, Trainer(s): , Leiding: Kay Sanders + vacature

Topscorers

SpelerGoals

competitie

Stand Programma Uitslagen
# Team G W GL V P DPV DPT
1Musselkanaal 33300994
2Stadskanaal 32200651
3Dedemsvaart 62200640
4ST HOC/ValtherBoys 33201686
5Twedo 32110465
6Dedemsvaart 21100371
7EHS'85 22101383
8SC Erica 42011124
9Beilen 30000000
10KSC 230030614
11Zwartemeerse Boys 23003019
12Raptim 430030514
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie
04 Oct10:00Beilen 3ST HOC/ValtherBoys 3BEILEN
11 Oct10:00ST HOC/ValtherBoys 3Musselkanaal 3VALTHE
25 Oct10:30Raptim 4ST HOC/ValtherBoys 3COEVORDEN
01 Nov10:00ST HOC/ValtherBoys 3Dedemsvaart 2VALTHE
08 Nov10:00EHS'85 2ST HOC/ValtherBoys 3EMMEN
22 Nov10:00ST HOC/ValtherBoys 3Twedo 3VALTHE
29 Nov10:00SC Erica 4ST HOC/ValtherBoys 3ERICA
06 Dec10:00Stadskanaal 3ST HOC/ValtherBoys 3STADSKANAAL
07 Feb11:30Dedemsvaart 2ST HOC/ValtherBoys 3DEDEMSVAART
14 Feb10:00ST HOC/ValtherBoys 3Zwartemeerse Boys 2VALTHE
07 Mar10:00Twedo 3ST HOC/ValtherBoys 3VEENOORD
14 Mar10:00ST HOC/ValtherBoys 3EHS'85 2VALTHE
21 Mar10:00ST HOC/ValtherBoys 3SC Erica 4VALTHE
28 Mar10:00KSC 2ST HOC/ValtherBoys 3SCHOONOORD
11 Apr10:00ST HOC/ValtherBoys 3Raptim 4VALTHE
18 Apr10:15Musselkanaal 3ST HOC/ValtherBoys 3MUSSELKANAAL
25 Apr10:00ST HOC/ValtherBoys 3Stadskanaal 3VALTHE
16 May10:00ST HOC/ValtherBoys 3Beilen 3VALTHE
30 May11:00Dedemsvaart 6ST HOC/ValtherBoys 3DEDEMSVAART
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
27 SepST HOC/ValtherBoys 3Dedemsvaart 60 - 1
20 SepZwartemeerse Boys 2ST HOC/ValtherBoys 31 - 2
13 SepST HOC/ValtherBoys 3KSC 26 - 4
06 SepSVBO 2ST HOC/ValtherBoys 3
23 AugBuinen 2HOC 21 - 7
20 AugTitan 1HOC 10 - 5
17 MaySchoonebeek 3ST HOC/ValtherBoys 3
10 MayST HOC/ValtherBoys 3FC Klazienaveen 3
26 AprST HOC/ValtherBoys 3DSC'65 2
19 AprFC Ter Apel '96 3ST HOC/ValtherBoys 3