St HOC/Valthermond VR2

St HOC/Valthermond VR2

Volgende wedstrijd

Zwartemeerse Boys VR1 - ST HOC/Valthermond VR2
25 sep. om 14:00
ZWARTEMEER

Laatste wedstrijd

Geen wedstrijd gespeeld

Programma

2 okt. 14:30
ST HOC/Valthermond VR2 - KSC VR1
9 okt. 14:30
DVC'59 VR1 - ST HOC/Valthermond VR2
16 okt. 14:30
ST HOC/Valthermond VR2 - FC Klazienaveen VR2

Team info

Topscorers

SpelerGoals

Team verslagen

Dit team heeft (nog) geen verslagen.

competitie

Stand Programma Uitslagen
# Team G W GL V P DPV DPT
1SVBO VR12110420
2Zwartemeerse Boys VR111003130
3DVC'59 VR11100310
4Schoonebeek VR21100310
5SVBC VR12011101
6SC Angelslo VR10000000
7Drenthina VR20000000
8FC Klazienaveen VR20000000
9ST HOC/Valthermond VR21001001
10CEC VR11001002
11KSC VR110010013
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie
25 Sep14:00Zwartemeerse Boys VR1ST HOC/Valthermond VR2ZWARTEMEER
02 Oct14:30ST HOC/Valthermond VR2KSC VR1ODOORN
09 Oct14:30DVC'59 VR1ST HOC/Valthermond VR2NIEUW-DORDRECHT
16 Oct14:30ST HOC/Valthermond VR2FC Klazienaveen VR2ODOORN
06 Nov14:30ST HOC/Valthermond VR2SC Angelslo VR1ODOORN
20 Nov14:30ST HOC/Valthermond VR2SVBO VR1ODOORN
27 Nov09:30Drenthina VR2ST HOC/Valthermond VR2EMMEN
04 Dec14:30ST HOC/Valthermond VR2CEC VR1ODOORN
11 Dec12:45SVBC VR1ST HOC/Valthermond VR2BARGER-COMPASCUUM
29 Jan10:00KSC VR1ST HOC/Valthermond VR2SCHOONOORD
05 Feb14:30ST HOC/Valthermond VR2DVC'59 VR1ODOORN
12 Feb12:30SVBO VR1ST HOC/Valthermond VR2EMMEN
12 Mar12:00SC Angelslo VR1ST HOC/Valthermond VR2EMMEN
19 Mar14:30ST HOC/Valthermond VR2Schoonebeek VR2ODOORN
02 Apr14:30ST HOC/Valthermond VR2SVBC VR1ODOORN
09 Apr12:00FC Klazienaveen VR2ST HOC/Valthermond VR2KLAZIENAVEEN
23 Apr14:30ST HOC/Valthermond VR2Zwartemeerse Boys VR1ODOORN
14 May14:30ST HOC/Valthermond VR2Drenthina VR2ODOORN
21 May14:00CEC VR1ST HOC/Valthermond VR2EMMER-COMPASCUUM
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
11 SepSchoonebeek VR2ST HOC/Valthermond VR21 - 0
04 SepSJO ZVC '14 VR1ST HOC/Valthermond VR23 - 0