ST HOC/Valther Boys 7

ST HOC/Valther Boys 7

Olaf de Zeeuw, Jans Spijker, Age Koudenburg, Klaas Oord, Jan van Breden, Marcel van Klinken, Erik Haan, Hendrik Jan Wilts, Jurek Oortwijn, Henri van Klinken, Dirk van den Hoek, Jarno Lage, Danny Tent, Egbert Trip, Remko Beek

Volgende wedstrijd

om

Laatste wedstrijd

Geen wedstrijd gespeeld

Programma

Team info

Topscorers

SpelerGoals
Marcel3
Jurek 3
Jarno2
Jacco1
Dirk1
Jan van Breden1
Age1

competitie

Stand Programma Uitslagen
# Team G W GL V P DPV DPT
1Musselkanaal 4550015272
2ST HOC/ValtherBoys 7541013187
3SVBC 343019145
4Titan 332107116
5Musselkanaal 5521271114
6Weerdinge 332016144
7Buinen 4520361212
8CEC 3410331216
9Roswinkel Sp. 241033814
10De Treffer '16 241033327
11Valthermond 530121412
12FC Ter Apel '96 550050419
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie
Geen gegevens bekend
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
Geen gegevens bekend