St Valthermond/HOC MO17-1

St Valthermond/HOC MO17-1

Volgende wedstrijd

HOC JO8-1 - Drenthina JO8-1
31 aug. om 09:00
ODOORN

Laatste wedstrijd

Geen wedstrijd gespeeld

Programma

31 aug. 09:00
HOC JO8-1 - Drenthina JO8-1
31 aug. 10:15
Roswinkel Sp. JO10-1G - HOC JO10-1
31 aug. 11:00
Drenthina JO9-3 - HOC JO9-1
31 aug. 12:00
ST HOC/Valther Boys JO11-1 - CEC JO11-1
31 aug. 12:00
SC Angelslo VR1 - ST HOC/Valthermond VR2
31 aug. 12:30
Valthermond JO13-1 - ST HOC/Valther Boys JO13-1
31 aug. 14:00
ST HOC/Valther Boys JO17-1 - Bargeres JO17-2G
31 aug. 14:00
HOC JO15-1 - FC Ter Apel '96 JO15-2
31 aug. 14:30
SJO NWVV/Titan VR1 - ST HOC/Valthermond VR1
1 sep. 10:00
EEC 2 - HOC 3
1 sep. 12:00
LEO (Loon) 2 - HOC 2
1 sep. 14:00
HOC 1 - EEC 1
5 sep. 18:45
Valther Boys 3 - HOC 5
6 sep. 19:30
HOC 45+1 - vv Sweel 45+1
6 sep. 19:30
Twedo 45+1 - HOC 45+2
6 sep. 20:00
FC Klazienaveen 45+1 - HOC 45+2
6 sep. 20:10
HOC 45+1 - Valthermond 45+1
6 sep. 20:30
HOC 45+2 - VV Sleen 45+1
6 sep. 20:30
EHS'85 45+1 - HOC 45+1
6 sep. 20:50
SCN 45+1 - HOC 45+1
7 sep. 09:00
HOC JO9-1 - DZOH JO9-3
7 sep. 09:00
DZOH JO11-2 - ST HOC/Valther Boys JO11-1
7 sep. 09:00
SJO ZVC '14 JO13-2 - ST HOC/Valther Boys JO13-2G
7 sep. 09:30
Weerdinge JO8-1G - HOC JO8-1
7 sep. 10:00
ST HOC/Valther Boys JO13-1 - Emmen JO13-1
7 sep. 10:30
HOC JO10-1 - Gieten JO10-2
7 sep. 11:30
Drenthina JO15-2 - HOC JO15-1
7 sep. 14:00
ST HOC/Valthermond VR2 - Drenthina VR2
7 sep. 14:30
KSC JO17-1G - ST HOC/Valther Boys JO17-1
8 sep. 10:00
HOC 2 - Weerdinge 2
8 sep. 10:00
HOC 5 - KSC 2
8 sep. 10:00
HOC 3 - Buinen 2
8 sep. 10:00
Valthermond 4 - HOC 4
8 sep. 14:00
LEO (Loon) 1 - HOC 1
12 sep. 19:30
HOC 4 - Valther Boys 2
14 sep. 09:00
HOC JO9-1 - Emmen JO9-2
14 sep. 09:00
EHS'85 JO8-1 - HOC JO8-1
14 sep. 09:00
Emmen JO11-4 - ST HOC/Valther Boys JO11-1
14 sep. 09:00
SJS JO13-1 - ST HOC/Valther Boys JO13-2G
14 sep. 10:00
CEC JO13-1 - ST HOC/Valther Boys JO13-1
14 sep. 10:30
HOC JO10-1 - Drenthina JO10-2
14 sep. 10:30
DZOH JO17-4 - ST HOC/Valther Boys JO17-1
14 sep. 14:00
HOC JO15-1 - CEC JO15-1G
14 sep. 14:00
ST HOC/Valthermond VR2 - SVBO VR1
14 sep. 14:30
ST HOC/Valthermond VR1 - FC Ter Apel '96 VR1
15 sep. 10:00
HOC 4 - WKE '16 3
15 sep. 10:00
HOC 3 - Borger 2 zo.
15 sep. 10:00
vv Sweel 4 - HOC 5
15 sep. 10:30
Raptim 2 - HOC 2
15 sep. 14:00
HOC 1 - KSC 1
20 sep. 19:30
HOC 45+1 - vv Sweel 45+1
20 sep. 19:30
FC Klazienaveen 45+1 - HOC 45+2
20 sep. 20:00
Twedo 45+1 - HOC 45+2
20 sep. 20:10
HOC 45+1 - SCN 45+1
20 sep. 20:30
HOC 45+2 - VV Sleen 45+1
20 sep. 20:30
Valthermond 45+1 - HOC 45+1
20 sep. 20:50
EHS'85 45+1 - HOC 45+1
21 sep. 09:00
HOC JO8-1 - Roswinkel Sp. JO8-1G
21 sep. 09:00
Gieten JO10-2 - HOC JO10-1
21 sep. 09:00
Nieuw Buinen JO11-1 - ST HOC/Valther Boys JO11-1
21 sep. 09:00
FC Assen JO15-4 - HOC JO15-1
21 sep. 10:00
ST HOC/Valther Boys JO13-1 - CEC JO13-1
21 sep. 10:00
CEC JO13-2G - ST HOC/Valther Boys JO13-2G
21 sep. 14:00
ST HOC/Valthermond VR2 - FC Klazienaveen VR2
21 sep. 14:00
ST HOC/Valther Boys JO17-1 - DZOH JO17-4
21 sep. 14:30
Weiteveense Boys VR1 - ST HOC/Valthermond VR1
22 sep. 10:00
HOC 2 - FC Ter Apel '96 2
22 sep. 10:00
HOC 5 - EEC 2
22 sep. 10:00
Stadskanaal 4 - HOC 3
22 sep. 10:00
Weerdinge 3 - HOC 4
22 sep. 14:00
HOC 1 - Raptim 1

competitie

Stand Programma Uitslagen
# Team G W GL V P DPV DPT
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
Geen uitslagen bekend