St HOC/Valthermond VR2

St HOC/Valthermond VR2

Bovenste rij v.l.n.r. Rosan Fluks, Chantal Hoekstra, Monique de Vries, Mandy Braakman, Daphne Westera, Nicky Dudink en Manon Beek. Middelste rij v.l.n.r. Inez Klaar, Rieneke Scholte, Marije Buiter, Kim Buiter, Saskia Kootstra, Leonie Otter, Marloes Deijen (leidster) en Mark Drent (trainer/coach). Onderste rij v.l.n.r. Astrid Drent, José Eefting, Rianne van der Laan, Marjan Westerink, Kelly Sanders, Andrea van Baardwijk en Linet Sloots. Op de foto ontbreekt Marit Kolk.

Volgende wedstrijd

ST HOC/Valthermond VR2 - SVBC VR1
25 jan. om 14:30
ODOORN

Laatste wedstrijd

18 Jan
ST HOC/Valthermond VR2 - ST NKVV/Germanicus/CSVC VR2

Programma

1 feb. 12:00
FC Klazienaveen VR2 - ST HOC/Valthermond VR2
8 feb. 14:30
ST HOC/Valthermond VR2 - KSC VR1
22 feb. 12:00
SC Angelslo VR1 - ST HOC/Valthermond VR2
29 feb. 14:30
ST HOC/Valthermond VR2 - Schoonebeek VR1

Team info

Topscorers beker: Saskia Kootstra 2x, Nicky Dudink 1x, Andrea van Baardwijk 1x. Training: dinsdag 19:30-20:45 Exloo, donderdag 19:00-20:15 Odoorn, Trainer(s): Mark Drent*, Leiding: Mark Drent en Marloes Deijen

Topscorers

SpelerGoals
Mandy Braakman22
Danique Schenkel3
Saskia Kootstra2
Andrea van Baardwijk1
Romie Spa1
Nicky Dudink1
Daphne Westera1
Rieneke Scholte1
Kaja van der Veen1
Rianne van der Laan1
Linet Sloots1

Team verslagen

Dit team heeft (nog) geen verslagen.

competitie

Stand Programma Uitslagen
# Team G W GL V P DPV DPT
1SVBO VR11071222259
2ST HOC/Valthermond VR2770021358
3CEC VR19630212011
4SVBC VR111704213015
5SC Angelslo VR19513162814
6Schoonebeek VR19432151510
7DVC'59 VR110505151722
8DSC'65 VR110415131413
9ST NKVV/Germanicus/CSVC VR252127615
10FC Klazienaveen VR281255822
11KSC VR11011841240
12ST Twedo/SVV'04 VR191083922
13Erica'86 VR190363624
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie
25 Jan14:30ST HOC/Valthermond VR2SVBC VR1ODOORN
01 Feb12:00FC Klazienaveen VR2ST HOC/Valthermond VR2KLAZIENAVEEN
08 Feb14:30ST HOC/Valthermond VR2KSC VR1ODOORN
22 Feb12:00SC Angelslo VR1ST HOC/Valthermond VR2EMMEN
29 Feb14:30ST HOC/Valthermond VR2Schoonebeek VR1ODOORN
07 Mar14:30ST HOC/Valthermond VR2SC Angelslo VR1ODOORN
14 Mar14:30ST HOC/Valthermond VR2DSC'65 VR1ODOORN
21 Mar14:30ST Twedo/SVV'04 VR1ST HOC/Valthermond VR2VEENOORD
28 Mar14:30ST HOC/Valthermond VR2Erica'86 VR1ODOORN
04 Apr14:30DVC'59 VR1ST HOC/Valthermond VR2NIEUW-DORDRECHT
11 Apr14:00CEC VR1ST HOC/Valthermond VR2EMMER-COMPASCUUM
18 Apr14:00Schoonebeek VR1ST HOC/Valthermond VR2NIEUW-SCHOONEBEEK
25 Apr14:30ST HOC/Valthermond VR2SVBO VR1ODOORN
09 May13:30SVBC VR1ST HOC/Valthermond VR2BARGER-COMPASCUUM
16 May14:30ST HOC/Valthermond VR2CEC VR1ODOORN
23 May14:30ST NKVV/Germanicus/CSVC VR2ST HOC/Valthermond VR2COEVORDEN
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
18 JanST HOC/Valthermond VR2ST NKVV/Germanicus/CSVC VR2
30 NovST HOC/Valthermond VR2DVC'59 VR17 - 3
23 NovDSC'65 VR1ST HOC/Valthermond VR20 - 4
13 NovKSC VR1ST HOC/Valthermond VR22 - 5
09 NovSVBO VR1ST HOC/Valthermond VR20 - 2
02 NovST HOC/Valthermond VR2ST Twedo/SVV'04 VR14 - 2
12 OctErica'86 VR1ST HOC/Valthermond VR20 - 7
21 SepST HOC/Valthermond VR2FC Klazienaveen VR26 - 1
14 SepST HOC/Valthermond VR2SVBO VR12 - 3
31 AugSC Angelslo VR1ST HOC/Valthermond VR24 - 2