St HOC/Valthermond VR2

St HOC/Valthermond VR2

Bovenste rij v.l.n.r. Rosan Fluks, Chantal Hoekstra, Monique de Vries, Mandy Braakman, Daphne Westera, Nicky Dudink en Manon Beek. Middelste rij v.l.n.r. Inez Klaar, Rieneke Scholte, Marije Buiter, Kim Buiter, Saskia Kootstra, Leonie Otter, Marloes Deijen (leidster) en Mark Drent (trainer/coach). Onderste rij v.l.n.r. Astrid Drent, José Eefting, Rianne van der Laan, Marjan Westerink, Kelly Sanders, Andrea van Baardwijk en Linet Sloots. Op de foto ontbreekt Marit Kolk.

Volgende wedstrijd

CEC VR1 - ST HOC/Valthermond VR2
11 apr. om 14:00
EMMER-COMPASCUUM

Laatste wedstrijd

11 Apr
CEC VR1 - ST HOC/Valthermond VR2

Programma

11 apr. 14:00
CEC VR1 - ST HOC/Valthermond VR2
18 apr. 14:00
Schoonebeek VR1 - ST HOC/Valthermond VR2
25 apr. 14:30
ST HOC/Valthermond VR2 - SVBO VR1
28 apr. 20:00
ST HOC/Valthermond VR2 - KSC VR1
2 mei 12:00
SC Angelslo VR1 - ST HOC/Valthermond VR2
9 mei 13:30
SVBC VR1 - ST HOC/Valthermond VR2

Team info

Topscorers beker: Saskia Kootstra 2x, Nicky Dudink 1x, Andrea van Baardwijk 1x. Training: dinsdag 19:30-20:45 Exloo, donderdag 19:00-20:15 Odoorn, Trainer(s): Mark Drent*, Leiding: Mark Drent en Marloes Deijen

Topscorers

SpelerGoals
Mandy Braakman25
Danique Schenkel3
Linet Sloots2
Saskia Kootstra2
Andrea van Baardwijk2
Daphne Westera1
Rieneke Scholte1
Kaja van der Veen1
Nicky Dudink1
Romie Spa1
Rianne van der Laan1
Kelly Sanders1

Team verslagen

Dit team heeft (nog) geen verslagen.

competitie

Stand Programma Uitslagen
# Team G W GL V P DPV DPT
1CEC VR112831272913
2SVBC VR113904275721
3ST HOC/Valthermond VR2880024409
4SVBO VR110712222210
5SC Angelslo VR111515163122
6Schoonebeek VR19423141516
7DSC'65 VR110415131414
8DVC'59 VR110406121424
9Erica'86 VR11122781129
10ST NKVV/Germanicus/CSVC VR282157940
11KSC VR11111941243
12ST Twedo/SVV'04 VR191083922
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie
11 Apr14:00CEC VR1ST HOC/Valthermond VR2EMMER-COMPASCUUM
18 Apr14:00Schoonebeek VR1ST HOC/Valthermond VR2NIEUW-SCHOONEBEEK
25 Apr14:30ST HOC/Valthermond VR2SVBO VR1ODOORN
28 Apr20:00ST HOC/Valthermond VR2KSC VR1ODOORN
02 May12:00SC Angelslo VR1ST HOC/Valthermond VR2EMMEN
09 May13:30SVBC VR1ST HOC/Valthermond VR2BARGER-COMPASCUUM
16 May14:30ST HOC/Valthermond VR2CEC VR1ODOORN
20 May20:00ST HOC/Valthermond VR2Schoonebeek VR1ODOORN
23 May14:30ST NKVV/Germanicus/CSVC VR2ST HOC/Valthermond VR2COEVORDEN
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
23 MayST NKVV/Germanicus/CSVC VR2ST HOC/Valthermond VR2
20 MayST HOC/Valthermond VR2Schoonebeek VR1
16 MayST HOC/Valthermond VR2CEC VR1
09 MaySVBC VR1ST HOC/Valthermond VR2
02 MaySC Angelslo VR1ST HOC/Valthermond VR2
28 AprST HOC/Valthermond VR2KSC VR1
25 AprST HOC/Valthermond VR2SVBO VR1
18 AprSchoonebeek VR1ST HOC/Valthermond VR2
11 AprCEC VR1ST HOC/Valthermond VR2
07 MarST HOC/Valthermond VR2SC Angelslo VR15 - 1
01 FebFC Klazienaveen VR2ST HOC/Valthermond VR22 - 7
25 JanST HOC/Valthermond VR2SVBC VR16 - 1
30 NovST HOC/Valthermond VR2DVC'59 VR17 - 3
23 NovDSC'65 VR1ST HOC/Valthermond VR20 - 4
13 NovKSC VR1ST HOC/Valthermond VR22 - 5
09 NovSVBO VR1ST HOC/Valthermond VR20 - 2
02 NovST HOC/Valthermond VR2ST Twedo/SVV'04 VR14 - 2
12 OctErica'86 VR1ST HOC/Valthermond VR20 - 7