St HOC/Valther Boys JO19

St HOC/Valther Boys JO19

Vince Bouma, Kenn Nieman, Gert Middeljans, William Hoogerkamp, Sander Kor, Joep Meertens, Alessandro Bijkerk, Jorrit Oosterdijk, Alwin Monteban, Luuc Kimmel , Anton Zwiers, Hajo Schepel, Sem Rozeveld,

Volgende wedstrijd

om

Laatste wedstrijd

Geen wedstrijd gespeeld

Programma

Team info

Training: dinsdag 18.30-19.45 Odoorn, donderdag 1830-19.45 Exloo, Trainer: Robin van der Laan, Leiding:Robin van der Laan en Riekus Jelsma

Topscorers

SpelerGoals

Team verslagen

Dit team heeft (nog) geen verslagen.

competitie

Stand Programma Uitslagen
# Team G W GL V P DPV DPT
1CEC VR112831272913
2SVBC VR113904275721
3ST HOC/Valthermond VR2880024409
4SVBO VR110712222210
5SC Angelslo VR111515163122
6Schoonebeek VR19423141516
7DSC'65 VR110415131414
8DVC'59 VR110406121424
9Erica'86 VR11122781129
10NKVV VR282157940
11KSC VR11111941243
12ST Twedo/SVV'04 VR191083922
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie
Geen gegevens bekend
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
23 MayNKVV VR2ST HOC/Valthermond VR2
20 MayST HOC/Valthermond VR2Schoonebeek VR1
16 MayST HOC/Valthermond VR2CEC VR1
09 MaySVBC VR1ST HOC/Valthermond VR2
02 MaySC Angelslo VR1ST HOC/Valthermond VR2
28 AprST HOC/Valthermond VR2KSC VR1
25 AprST HOC/Valthermond VR2SVBO VR1
18 AprSchoonebeek VR1ST HOC/Valthermond VR2
11 AprCEC VR1ST HOC/Valthermond VR2
04 AprDVC'59 VR1ST HOC/Valthermond VR2
28 MarST HOC/Valthermond VR2Erica'86 VR1
21 MarST Twedo/SVV'04 VR1ST HOC/Valthermond VR2
14 MarST HOC/Valthermond VR2DSC'65 VR1
07 MarST HOC/Valthermond VR2SC Angelslo VR15 - 1