ST HOC/Valther Boys 5

ST HOC/Valther Boys 5

Mark de Ridder, Arjan Wolf, Sander Zikken, Rene Otter, Mark Drent, Roel Scholte, Gerrit Dekker, Gerard Eefting, Martin Wiggers, Laurens Meijering, Rik Buiter, Gerjan Eding, Erik Eefting, Roy ter Veen, Christiaan Bal, Ben Verkaik, Luca Klaar, Guus Verkaik, Wouter Swan, Tom Wijkel, Martijn Lanting, Koen Hooiveld, Ruud Denekamp

Volgende wedstrijd

om

Laatste wedstrijd

Geen wedstrijd gespeeld

Programma

Team info

Training: woensdag 20:00-21:00 Exloo, Trainer(s): In overleg Odoorn / Exloo, Leiding: Jans Hoving, Reino Hoving en Bas de Hart

Topscorers

SpelerGoals

Team verslagen

Dit team heeft (nog) geen verslagen.

competitie

Stand Programma Uitslagen
# Team G W GL V P DPV DPT
1ST HOC/ValtherBoys 5440012185
2Buinen 2431010233
3Asser Boys 442117107
4Borger 2 zo.2200691
5Buinerveen 22200663
6ST HOC/ValtherBoys 452036918
7Nieuw Buinen 3311141010
8FC Assen 1411241014
9Eext 241033619
10Annen 451043918
11SPW 23012159
12Stadskanaal 440131210
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie
Geen gegevens bekend
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
Geen gegevens bekend