HOC 5

HOC 5

Remko Beek, Jan van Breden, Erik Haan, Bas de Hart, Dirk van den Hoek, Koen Hooiveld, Henri van Klinken, Marcel van Klinken, Age Koudenburg, Jarno Lage, Klaas Oord, Jurek Oortwijn, Jans Spijker, Danny Tent, Egbert Trip, Hendrik Jan Wilts, Olaf de Zeeuw

Volgende wedstrijd

om

Laatste wedstrijd

Geen wedstrijd gespeeld

Programma

Team info

Training: woensdag 20:00-21:00 Exloo, Trainer(s): In overleg Odoorn / Exloo, Leiding: Jans Hoving, Reino Hoving en Bas de Hart

Topscorers

SpelerGoals
Jurek Oortwijn9
Jarno Lage6
Jan van Breden2
Jorn Eleveld2
Elmer Schorer2
Henri van Klinken2
Dirk van den Hoek2
Hendrik Jan Wilts1
Jasper Scholten1
Mike Helmus1

competitie

Stand Programma Uitslagen
# Team G W GL V P DPV DPT
1HOC 4151140376018
2Weerdinge 315933306931
3Musselkanaal 5151005307136
4Sellingen 313913286920
5Valthermond 514914284541
6Titan 314734246953
7Gieten 515627206048
8JVV 215627203858
9Stadskanaal 513508152741
10HOC 511416133638
11De Treffer '16 212327111950
12FC Ter Apel '96 4930692439
13EEC 21221971644
14Buinen 315001501197
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie
Geen gegevens bekend
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
08 MarValthermond 5HOC 52 - 2
26 JanHOC 5Musselkanaal 52 - 5
22 DecHOC 5De Treffer '16 26 - 1
15 DecJVV 2HOC 50 - 5
01 DecFC Ter Apel '96 4HOC 52 - 6
17 NovHOC 5Gieten 56 - 2
10 NovTitan 3HOC 57 - 4
20 OctWeerdinge 3HOC 55 - 0