Volgende wedstrijd

ST HOC/Valther Boys JO17-1 - Bargeres JO17-1
19 sep. om 18:30
ODOORN

Laatste wedstrijd

11 Sep
HOC JO15-1 - FC Ter Apel '96 JO15-2
5 - 0

Programma

28 sep. 09:00
EHS'85 JO9-1 - HOC JO9-1
28 sep. 09:00
DVC'59 JO8-1G - HOC JO8-1
28 sep. 10:00
ST HOC/Valther Boys JO13-2G - Twedo JO13-2
28 sep. 10:30
HOC JO10-1 - Roswinkel Sp. JO10-1G
28 sep. 11:00
Twedo JO13-1 - ST HOC/Valther Boys JO13-1
28 sep. 12:00
ST HOC/Valther Boys JO11-1 - FC Ter Apel '96 JO11-1
28 sep. 12:00
SC Angelslo VR1 - ST HOC/Valthermond VR2
28 sep. 14:00
HOC JO15-1 - HHCombi JO15-1
28 sep. 14:30
ST HOC/Valthermond VR1 - vv Sweel VR1
28 sep. 14:30
SJO Dalen/DSC JO17-2 - ST HOC/Valther Boys JO17-1
29 sep. 10:00
HOC 4 - HOC 5
29 sep. 10:00
HOC 3 - Schoonebeek 3
29 sep. 11:30
Schoonebeek 2 - HOC 2
29 sep. 14:00
Protos 1 - HOC 1
4 okt. 19:30
VV Sleen 45+1 - HOC 45+2
4 okt. 19:30
EHS'85 45+1 - HOC 45+1
4 okt. 19:50
HOC 45+1 - SCN 45+1
4 okt. 20:00
FC Klazienaveen 45+1 - HOC 45+2
4 okt. 20:10
vv Sweel 45+1 - HOC 45+1
4 okt. 20:30
HOC 45+2 - Twedo 45+1
4 okt. 20:50
HOC 45+1 - Valthermond 45+1
5 okt. 09:00
HOC JO9-1 - Drenthina JO9-2
5 okt. 09:00
HOC JO8-1 - SJO SWB JO8-1G
5 okt. 09:00
Smilde'94 JO15-1 - HOC JO15-1
5 okt. 10:00
SJO WNBC '09 JO10-1G - HOC JO10-1
5 okt. 10:00
CEC JO13-2G - ST HOC/Valther Boys JO13-2G
5 okt. 12:30
SVO BDE VR2 - ST HOC/Valthermond VR1
5 okt. 12:45
SJS JO11-1 - ST HOC/Valther Boys JO11-1
5 okt. 14:00
SVV'04 JO17-2 - ST HOC/Valther Boys JO17-1
6 okt. 10:00
HOC 5 - Valthermond 5
6 okt. 10:00
JVV 2 - HOC 4
6 okt. 11:00
FC Klazienaveen 3 - HOC 3
6 okt. 14:00
HOC 1 - Musselkanaal 1
11 okt. 19:30
HOC 45+1 - Valthermond 45+1
11 okt. 20:10
HOC 45+1 - SCN 45+1
11 okt. 20:30
EHS'85 45+1 - HOC 45+1
11 okt. 20:50
vv Sweel 45+1 - HOC 45+1
12 okt. 09:00
Pekelder Boys JO9-1 - HOC JO9-1
12 okt. 09:00
SVBC JO8-1G - HOC JO8-1
12 okt. 10:00
ST HOC/Valther Boys JO13-2G - SC Erica JO13-1
12 okt. 10:30
HOC JO10-1 - Bareveld JO10-1G
12 okt. 11:30
Erica'86 VR1 - ST HOC/Valthermond VR2
12 okt. 11:30
Nieuw Buinen JO13-1 - ST HOC/Valther Boys JO13-1
12 okt. 12:00
ST HOC/Valther Boys JO11-1 - Wijster JO11-1
12 okt. 14:00
ST HOC/Valther Boys JO17-1 - FC Ter Apel '96 JO17-2
12 okt. 14:00
HOC JO15-1 - ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO15-2
12 okt. 14:30
ST HOC/Valthermond VR1 - FC Ter Apel '96 VR1
13 okt. 10:00
HOC 3 - FC Ter Apel '96 3
13 okt. 10:00
HOC 5 - Gieten 5
13 okt. 10:00
Buinen 3 - HOC 4
13 okt. 10:30
HODO 2 - HOC 2
13 okt. 14:00
HOC 1 - SVV'04 1
18 okt. 19:30
HOC 45+1 - vv Sweel 45+1
18 okt. 19:30
HOC 45+2 - Twedo 45+1
18 okt. 20:00
VV Sleen 45+1 - HOC 45+2
18 okt. 20:10
HOC 45+1 - Valthermond 45+1
18 okt. 20:30
HOC 45+2 - FC Klazienaveen 45+1
18 okt. 20:30
EHS'85 45+1 - HOC 45+1
18 okt. 20:50
SCN 45+1 - HOC 45+1
19 okt. 09:00
Emmen JO11-4 - ST HOC/Valther Boys JO11-1
19 okt. 10:00
ST HOC/Valther Boys JO13-2G - SC Angelslo JO13-1
19 okt. 14:30
ST HOC/Valthermond VR2 - Schoonebeek VR1
19 okt. 14:30
Weiteveense Boys VR1 - ST HOC/Valthermond VR1
20 okt. 10:00
HOC 2 - LEO (Loon) 3
20 okt. 10:00
HOC 4 - EEC 2
20 okt. 10:00
Weerdinge 3 - HOC 5
20 okt. 14:00
Bellingwolde 1 - HOC 1

Team info

Topscorers

SpelerGoals

competitie

Stand Programma Uitslagen
# Team G W GL V P DPV DPT
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
Geen uitslagen bekend