Volgende wedstrijd

Bargeres JO13-1 - ST HOC/Valther Boys JO13-2G
26 okt. om 09:00
EMMEN

Laatste wedstrijd

16 Oct
Emmen JO11-4 - ST HOC/Valther Boys JO11-1

Programma

1 nov. 19:30
HOC 45+1 - vv Sweel 45+1
1 nov. 20:10
HOC 45+1 - SCN 45+1
1 nov. 20:30
EHS'85 45+1 - HOC 45+1
1 nov. 20:50
Valthermond 45+1 - HOC 45+1
2 nov. 09:00
Valthermond JO11-1 - ST HOC/Valther Boys JO11-1
2 nov. 09:00
SVV'04 JO9-1 - HOC JO9-1
2 nov. 10:00
ST HOC/Valther Boys JO13-2G - FC Klazienaveen JO13-2
2 nov. 10:00
FC Klazienaveen JO8-3 - HOC JO8-1
2 nov. 10:30
HOC JO10-1 - SJO BBC JO10-1
2 nov. 10:45
Gieten JO13-1 - ST HOC/Valther Boys JO13-1
2 nov. 14:00
HOC JO15-1 - EHS'85 JO15-1
2 nov. 14:00
DVC'59 JO17-1 - ST HOC/Valther Boys JO17-1
2 nov. 14:30
ST HOC/Valthermond VR1 - vv Sweel VR1
2 nov. 14:30
ST HOC/Valthermond VR2 - ST Twedo/SVV'04 VR1
3 nov. 09:45
Sellingen 3 - HOC 5
3 nov. 10:00
HOC 3 - vv Sweel 4
3 nov. 10:00
HOC 4 - FC Ter Apel '96 4
3 nov. 11:00
Dalen 3 - HOC 2
3 nov. 14:00
HODO 1 - HOC 1
9 nov. 09:00
HOC JO9-1 - Musselkanaal JO9-1
9 nov. 09:00
HOC JO8-1 - EHS'85 JO8-1
9 nov. 09:00
Borger JO15-2 - HOC JO15-1
9 nov. 10:00
ST HOC/Valther Boys JO13-2G - Zwartemeerse Boys JO13-1
9 nov. 10:00
ST HOC/Valther Boys JO13-1 - SJO ZVC'14 JO13-1
9 nov. 12:00
ST HOC/Valther Boys JO11-1 - Nieuw Buinen JO11-1
9 nov. 12:30
SVBO VR1 - ST HOC/Valthermond VR2
9 nov. 14:00
ST HOC/Valther Boys JO17-1 - Bargeres JO17-1
9 nov. 14:00
SJO ZVC '14 VR1 - ST HOC/Valthermond VR1
10 nov. 10:00
HOC 4 - Sellingen 3
10 nov. 10:00
VV Sleen 2 - HOC 2
10 nov. 10:00
Titan 3 - HOC 5
10 nov. 10:00
DSC'65 2 - HOC 3
10 nov. 14:00
Weerdinge 1 - HOC 1
15 nov. 19:30
HOC 45+1 - vv Sweel 45+1
15 nov. 20:10
HOC 45+1 - SCN 45+1
15 nov. 20:30
Valthermond 45+1 - HOC 45+1
15 nov. 20:50
EHS'85 45+1 - HOC 45+1
16 nov. 09:00
HOC JO9-1 - Nieuw Buinen JO9-1
16 nov. 09:30
Weerdinge JO8-1G - HOC JO8-1
16 nov. 10:00
ST HOC/Valther Boys JO13-1 - Drenthina JO13-1
16 nov. 10:45
FC Ter Apel '96 JO11-1 - ST HOC/Valther Boys JO11-1
16 nov. 14:00
HOC JO15-1 - Actief JO15-4
16 nov. 14:00
SPW VR1 - ST HOC/Valthermond VR1
17 nov. 10:00
HOC 3 - SVBC 3
17 nov. 10:00
HOC 5 - Gieten 5
17 nov. 14:00
Smilde'94 1 - HOC 1
23 nov. 09:00
HOC JO8-1 - De Treffer '16 JO8-1G
23 nov. 10:00
ST HOC/Valther Boys JO13-2G - CEC JO13-2G
23 nov. 10:00
ST HOC/Valther Boys JO13-1 - Stadskanaal JO13-2
23 nov. 10:00
SGO JO9-1 - HOC JO9-1
23 nov. 10:00
DSC'65 VR1 - ST HOC/Valthermond VR2
23 nov. 10:30
SV Mussel JO10-1 - HOC JO10-1
23 nov. 11:00
LEO (Loon) JO15-2 - HOC JO15-1
23 nov. 12:00
ST HOC/Valther Boys JO11-1 - SJS JO11-1
23 nov. 14:00
ST HOC/Valther Boys JO17-1 - SVBO JO17-2
23 nov. 14:30
ST HOC/Valthermond VR1 - SJO NWVV/Titan VR1
24 nov. 10:00
HOC 2 - Bargeres 2
24 nov. 10:00
HOC 5 - Stadskanaal 5
24 nov. 10:00
SC Erica 5 - HOC 3
24 nov. 10:00
Titan 3 - HOC 4
24 nov. 14:00
HOC 1 - Westerwolde 1

Team info

Topscorers

SpelerGoals

competitie

Stand Programma Uitslagen
# Team G W GL V P DPV DPT
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
Geen uitslagen bekend