HOC 2

HOC 2

Jan Cremers, Mark van Bergen, Arjan Tewis, Peter Fokke, Gerben Beek, Marnik Nieborg, Bas Niezing, Richard Wiggers, Gert-Jan Spijker, Stan Hiemstra, Stijn Thomas Westera, Robin van der Laan, Mark Weerink,Frank Fokke,Mark Wanders Martijn Gordt, Paul Kamphuis, Rene Katuin, Jelle Siekman, Wouter Lanting, Bas Jan Kooistra, Brian Venema, Guus Heinen, Mart Eleveld, Jordi Hoving, Hans de Poel, Martijn Enting, Koen Kinds, Sven de Zeeuw, Stefan van der Laan, Jelte Snippe, Jasper Pomp

Volgende wedstrijd

om

Laatste wedstrijd

Geen wedstrijd gespeeld

Programma

Team info

Training: dinsdag 20:15-21:30 Odoorn, donderdag 20:15-21:30 Odoorn, Trainer(s): Martijn Kaspers, Leiding: Martijn Kaspers, Grietus Aalderink en Jasper Pomp

Topscorers

SpelerGoals

Team verslagen

OZW 2 – HOC 2

competitie

Stand Programma Uitslagen
# Team G W GL V P DPV DPT
1CEC 232107103
2Twedo 22200674
3Nieuw Buinen 22200652
4Germanicus 33201687
5Stadskanaal 22110485
6Ruinerwold 22110474
7Dwingeloo 241124147
8Ruinen 22101397
9Protos 22101344
10Weiteveense Boys 2310231012
11Weerdinge 220020110
12Titan 220020212
13HOC 230030614
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie
Geen gegevens bekend
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
Geen gegevens bekend