HOC 2

HOC 2

Jan Cremers, Mark van Bergen, Arjan Tewis, Peter Fokke, Gerben Beek, Marnik Nieborg, Bas Niezing, Richard Wiggers, Gert-Jan Spijker, Stan Hiemstra, Stijn Thomas Westera, Robin van der Laan, Mark Weerink,Frank Fokke,Mark Wanders Martijn Gordt, Paul Kamphuis, Rene Katuin, Jelle Siekman, Wouter Lanting, Bas Jan Kooistra, Brian Venema, Guus Heinen, Mart Eleveld, Jordi Hoving, Hans de Poel, Martijn Enting, Koen Kinds, Sven de Zeeuw, Stefan van der Laan, Jelte Snippe, Jasper Pomp

Volgende wedstrijd

Weiteveense Boys 2 - HOC 2
22 nov. om 10:00
WEITEVEEN

Laatste wedstrijd

01 Nov
CEC 2 - HOC 2

Programma

22 nov. 10:00
Weiteveense Boys 2 - HOC 2
29 nov. 10:00
HOC 2 - Ruinen 2
6 dec. 10:00
HOC 2 - Twedo 2

Team info

Training: dinsdag 20:15-21:30 Odoorn, donderdag 20:15-21:30 Odoorn, Trainer(s): Martijn Kaspers, Leiding: Martijn Kaspers, Grietus Aalderink en Jasper Pomp

Topscorers

SpelerGoals

Team verslagen

OZW 2 – HOC 2

competitie

Stand Programma Uitslagen
# Team G W GL V P DPV DPT
1CEC 232107103
2Twedo 22200674
3Nieuw Buinen 22200652
4Germanicus 33201687
5Stadskanaal 22110485
6Ruinerwold 22110474
7Dwingeloo 241124147
8Ruinen 22101397
9Protos 22101344
10Weiteveense Boys 2310231012
11Weerdinge 220020110
12Titan 220020212
13HOC 230030614
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie
22 Nov10:00Weiteveense Boys 2HOC 2WEITEVEEN
29 Nov10:00HOC 2Ruinen 2ODOORN
06 Dec10:00HOC 2Twedo 2ODOORN
13 Dec14:00Nieuw Buinen 2HOC 2NIEUW-BUINEN
17 Jan10:00HOC 2Titan 2ODOORN
31 Jan10:00HOC 2Germanicus 3ODOORN
07 Feb10:00Weerdinge 2HOC 2EMMEN
28 Feb10:00HOC 2CEC 2ODOORN
07 Mar10:00Ruinen 2HOC 2RUINEN
14 Mar10:00HOC 2Nieuw Buinen 2ODOORN
21 Mar10:00Protos 2HOC 2COEVORDEN
28 Mar10:00HOC 2Weiteveense Boys 2ODOORN
11 Apr10:00Titan 2HOC 2NIEUW-WEERDINGE
18 Apr10:00HOC 2Stadskanaal 2ODOORN
25 Apr10:30Twedo 2HOC 2VEENOORD
09 May10:00Ruinerwold 2HOC 2RUINERWOLD
16 May10:00HOC 2Dwingeloo 2ODOORN
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
08 NovHOC 2Weerdinge 2
01 NovCEC 2HOC 2
18 OctDwingeloo 2HOC 2
11 OctGermanicus 3HOC 2
04 OctHOC 2Protos 22 - 4
27 SepStadskanaal 2HOC 25 - 2
20 SepHOC 2Ruinerwold 22 - 5
13 SepOZW 2HOC 25 - 2
06 SepHOC 2Musselkanaal 24 - 5
29 AugRoden 2HOC 24 - 2
23 AugBuinen 2HOC 21 - 7
20 AugTitan 1HOC 10 - 5
22 MayFC Ter Apel '96 2HOC 2
17 MayHOC 2Schoonebeek 2
10 MayBargeres 2HOC 2