HOC 2

HOC 2

Gerben Beek, Mark van Bergen, Jan Cremers, Mart Eleveld, Martijn Enting, Martijn Gordt, Guus Heinen, Mike Helmus, Stan Hiemstra, Jordi Hoving, Jaap Jelsma, Paul Kamphuis, Koen Kinds, Jostein Kolk, Bas Jan Kooistra, Robin van der Laan, Stefan van der Laan, Wouter Lanting, Sander Marissen, Alwin Monteban, Marnik Nieborg, Bas Niezing, Hans De Poel, Jasper Pomp, Jelle Siekman, Jelte Snippe, Gert-Jan Spijker, Arjan Tewis, Brian Venema, Mark Weerink, Stijn Westera, Richard Wiggers, Joran Wind, Sander Zikken

Volgende wedstrijd

HOC 2 - Gasselternijveen 2
27 okt. om 10:00
ODOORN

Laatste wedstrijd

20 Oct
HOC 2 - LEO (Loon) 3
2 - 8

Programma

3 nov. 11:00
Dalen 3 - HOC 2
10 nov. 10:00
VV Sleen 2 - HOC 2
24 nov. 10:00
HOC 2 - Bargeres 2

Team info

Training: dinsdag 20:15-21:30 Odoorn, donderdag 20:15-21:30 Odoorn, Trainer(s): Martijn Kaspers, Leiding: Martijn Kaspers, Grietus Aalderink, Erik Wessels

Topscorers

SpelerGoals
Sander Zikken5
Wouter Lanting2
Stefan van der Laan 2
Jelte Snippe1
Koen Kinds1
Arjan Tewis1
Mart Eleveld1

competitie

Stand Programma Uitslagen
# Team G W GL V P DPV DPT
1Dedemsvaart 343019189
2HOC 2430191311
3LEO (Loon) 3530292213
4FC Ter Apel '96 253029139
5Dalen 33210771
6Gasselternijveen 252127810
7Stadskanaal 33201676
8EMMS 34202687
9VV Sleen 2420261213
10HODO 23012136
11Schoonebeek 250141924
12Bargeres 230030112
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie
27 Oct10:00HOC 2Gasselternijveen 2ODOORN
03 Nov11:00Dalen 3HOC 2DALEN
10 Nov10:00VV Sleen 2HOC 2SLEEN
24 Nov10:00HOC 2Bargeres 2ODOORN
08 Dec10:00HOC 2Dedemsvaart 3ODOORN
15 Dec11:00EMMS 3HOC 2SLAGHAREN
26 Jan10:00HOC 2Stadskanaal 3ODOORN
09 Feb10:00HOC 2Dalen 3ODOORN
16 Feb10:00LEO (Loon) 3HOC 2LOON
08 Mar11:00Gasselternijveen 2HOC 2GASSELTERNIJVEEN
15 Mar10:00HOC 2VV Sleen 2ODOORN
22 Mar10:00HOC 2EMMS 3ODOORN
29 Mar10:00Stadskanaal 3HOC 2STADSKANAAL
19 Apr11:00Dedemsvaart 3HOC 2DEDEMSVAART
26 Apr10:00HOC 2HODO 2ODOORN
10 May10:30Bargeres 2HOC 2EMMEN
17 May10:00HOC 2Schoonebeek 2ODOORN
22 May20:00FC Ter Apel '96 2HOC 2TER APEL
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
Geen uitslagen bekend