HOC 2

HOC 2

Gerben Beek, Mark van Bergen, Jan Cremers, Mart Eleveld, Martijn Enting, Martijn Gordt, Guus Heinen, Mike Helmus, Stan Hiemstra, Jordi Hoving, Jaap Jelsma, Paul Kamphuis, Koen Kinds, Jostein Kolk, Bas Jan Kooistra, Robin van der Laan, Stefan van der Laan, Wouter Lanting, Sander Marissen, Alwin Monteban, Marnik Nieborg, Bas Niezing, Hans De Poel, Jasper Pomp, Jelle Siekman, Jelte Snippe, Gert-Jan Spijker, Arjan Tewis, Brian Venema, Mark Weerink, Stijn Westera, Richard Wiggers, Joran Wind, Sander Zikken

Volgende wedstrijd

HOC 2 - Stadskanaal 3
26 jan. om 10:00
ODOORN

Laatste wedstrijd

Geen wedstrijd gespeeld

Programma

9 feb. 10:00
HOC 2 - Dalen 3
16 feb. 10:00
LEO (Loon) 3 - HOC 2

Team info

Training: dinsdag 20:15-21:30 Odoorn, donderdag 20:15-21:30 Odoorn, Trainer(s): Martijn Kaspers, Leiding: Martijn Kaspers, Grietus Aalderink, Erik Wessels

Topscorers

SpelerGoals
Sander Zikken7
Wouter Lanting6
Koen Kinds4
Guus Heinen3
Stefan van der Laan 3
Gerard Eefting2
Arjan Tewis1
Mart Eleveld1
Jelte Snippe1
Gerben Beek1

competitie

Stand Programma Uitslagen
# Team G W GL V P DPV DPT
1FC Ter Apel '96 211812254117
2HOC 210802243422
3EMMS 310703212716
4LEO (Loon) 310604183725
5HODO 210532182722
6Dalen 310514162729
7Dedemsvaart 310505153130
8Gasselternijveen 210415132023
9Stadskanaal 31030791931
10VV Sleen 21130892837
11Schoonebeek 21012751835
12Bargeres 2101275931
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie
26 Jan10:00HOC 2Stadskanaal 3ODOORN
09 Feb10:00HOC 2Dalen 3ODOORN
16 Feb10:00LEO (Loon) 3HOC 2LOON
08 Mar11:00Gasselternijveen 2HOC 2GASSELTERNIJVEEN
15 Mar10:00HOC 2VV Sleen 2ODOORN
22 Mar10:00HOC 2EMMS 3ODOORN
29 Mar10:00Stadskanaal 3HOC 2STADSKANAAL
19 Apr11:00Dedemsvaart 3HOC 2DEDEMSVAART
26 Apr10:00HOC 2HODO 2ODOORN
10 May10:30Bargeres 2HOC 2EMMEN
17 May10:00HOC 2Schoonebeek 2ODOORN
22 May20:00FC Ter Apel '96 2HOC 2TER APEL
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
15 DecEMMS 3HOC 23 - 0
08 DecHOC 2Dedemsvaart 33 - 1
24 NovHOC 2Bargeres 22 - 0
17 NovDalen 3HOC 22 - 7
10 NovVV Sleen 2HOC 23 - 5
27 OctHOC 2Gasselternijveen 24 - 2
20 OctHOC 2LEO (Loon) 32 - 8
13 OctHODO 2HOC 21 - 3
29 SepSchoonebeek 2HOC 21 - 5
22 SepHOC 2FC Ter Apel '96 23 - 1
15 SepRaptim 2HOC 24 - 1
08 SepHOC 2Weerdinge 22 - 1
04 SepLEO (Loon) 2HOC 22 - 6