HOC 2

HOC 2

Gerben Beek, Mark van Bergen, Jan Cremers, Mart Eleveld, Martijn Enting, Martijn Gordt, Guus Heinen, Mike Helmus, Stan Hiemstra, Jordi Hoving, Jaap Jelsma, Paul Kamphuis, Koen Kinds, Jostein Kolk, Bas Jan Kooistra, Robin van der Laan, Stefan van der Laan, Wouter Lanting, Sander Marissen, Alwin Monteban, Marnik Nieborg, Bas Niezing, Hans De Poel, Jasper Pomp, Jelle Siekman, Jelte Snippe, Gert-Jan Spijker, Arjan Tewis, Brian Venema, Mark Weerink, Stijn Westera, Richard Wiggers, Joran Wind, Sander Zikken

Volgende wedstrijd

Gasselternijveen 2 - HOC 2
8 mrt. om 11:00
GASSELTERNIJVEEN

Laatste wedstrijd

16 Feb
LEO (Loon) 3 - HOC 2
2 - 2

Programma

8 mrt. 11:00
Gasselternijveen 2 - HOC 2
15 mrt. 10:00
HOC 2 - VV Sleen 2
22 mrt. 10:00
HOC 2 - EMMS 3
29 mrt. 10:00
Stadskanaal 3 - HOC 2

Team info

Training: dinsdag 20:15-21:30 Odoorn, donderdag 20:15-21:30 Odoorn, Trainer(s): Martijn Kaspers, Leiding: Martijn Kaspers, Grietus Aalderink, Erik Wessels

Topscorers

SpelerGoals
Sander Zikken7
Wouter Lanting6
Koen Kinds4
Stefan van der Laan 3
Guus Heinen3
Gerard Eefting2
Mark van Bergen 1
Gerben Beek1
Mart Eleveld1
Arjan Tewis1
Jelte Snippe1
Martijn Gordt1

competitie

Stand Programma Uitslagen
# Team G W GL V P DPV DPT
1HOC 2131012314526
2EMMS 3131003303821
3FC Ter Apel '96 211812254117
4LEO (Loon) 313814254728
5Dalen 313616193343
6HODO 211533182927
7Dedemsvaart 313517163439
8Gasselternijveen 213418132431
9Stadskanaal 312408122134
10VV Sleen 213409123645
11Schoonebeek 213328113043
12Bargeres 21213861135
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie
08 Mar11:00Gasselternijveen 2HOC 2GASSELTERNIJVEEN
15 Mar10:00HOC 2VV Sleen 2ODOORN
22 Mar10:00HOC 2EMMS 3ODOORN
29 Mar10:00Stadskanaal 3HOC 2STADSKANAAL
19 Apr11:00Dedemsvaart 3HOC 2DEDEMSVAART
26 Apr10:00HOC 2HODO 2ODOORN
10 May10:30Bargeres 2HOC 2EMMEN
17 May10:00HOC 2Schoonebeek 2ODOORN
22 May20:00FC Ter Apel '96 2HOC 2TER APEL
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
16 FebLEO (Loon) 3HOC 22 - 2
06 FebHOC 2Dalen 36 - 1
26 JanHOC 2Stadskanaal 33 - 1
15 DecEMMS 3HOC 23 - 0
08 DecHOC 2Dedemsvaart 33 - 1
24 NovHOC 2Bargeres 22 - 0
17 NovDalen 3HOC 22 - 7
10 NovVV Sleen 2HOC 23 - 5
27 OctHOC 2Gasselternijveen 24 - 2
20 OctHOC 2LEO (Loon) 32 - 8
13 OctHODO 2HOC 21 - 3
29 SepSchoonebeek 2HOC 21 - 5
22 SepHOC 2FC Ter Apel '96 23 - 1
15 SepRaptim 2HOC 24 - 1
08 SepHOC 2Weerdinge 22 - 1
04 SepLEO (Loon) 2HOC 22 - 6