HOC 2

HOC 2

Gerben Beek, Mark van Bergen, Jan Cremers, Mart Eleveld, Martijn Enting, Martijn Gordt, Guus Heinen, Mike Helmus, Stan Hiemstra, Jordi Hoving, Jaap Jelsma, Paul Kamphuis, Koen Kinds, Jostein Kolk, Bas Jan Kooistra, Robin van der Laan, Stefan van der Laan, Wouter Lanting, Sander Marissen, Alwin Monteban, Marnik Nieborg, Bas Niezing, Hans De Poel, Jasper Pomp, Jelle Siekman, Jelte Snippe, Gert-Jan Spijker, Arjan Tewis, Brian Venema, Mark Weerink, Stijn Westera, Richard Wiggers, Joran Wind, Sander Zikken

Volgende wedstrijd

EMMS 3 - HOC 2
15 dec. om 11:00
SLAGHAREN

Laatste wedstrijd

08 Dec
HOC 2 - Dedemsvaart 3
3 - 1

Programma

Team info

Training: dinsdag 20:15-21:30 Odoorn, donderdag 20:15-21:30 Odoorn, Trainer(s): Martijn Kaspers, Leiding: Martijn Kaspers, Grietus Aalderink, Erik Wessels

Topscorers

SpelerGoals
Sander Zikken7
Wouter Lanting6
Koen Kinds4
Guus Heinen3
Stefan van der Laan 3
Gerard Eefting2
Arjan Tewis1
Mart Eleveld1
Jelte Snippe1
Gerben Beek1

competitie

Stand Programma Uitslagen
# Team G W GL V P DPV DPT
1HOC 29801243419
2FC Ter Apel '96 29612192614
3EMMS 39603182416
4LEO (Loon) 39504153524
5Dedemsvaart 39504152724
6HODO 29432152118
7Gasselternijveen 29414132018
8Dalen 37313101417
9Stadskanaal 3930691824
10VV Sleen 21030792734
11Schoonebeek 2812551630
12Bargeres 290272630
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie
15 Dec11:00EMMS 3HOC 2SLAGHAREN
26 Jan10:00HOC 2Stadskanaal 3ODOORN
09 Feb10:00HOC 2Dalen 3ODOORN
16 Feb10:00LEO (Loon) 3HOC 2LOON
08 Mar11:00Gasselternijveen 2HOC 2GASSELTERNIJVEEN
15 Mar10:00HOC 2VV Sleen 2ODOORN
22 Mar10:00HOC 2EMMS 3ODOORN
29 Mar10:00Stadskanaal 3HOC 2STADSKANAAL
19 Apr11:00Dedemsvaart 3HOC 2DEDEMSVAART
26 Apr10:00HOC 2HODO 2ODOORN
10 May10:30Bargeres 2HOC 2EMMEN
17 May10:00HOC 2Schoonebeek 2ODOORN
22 May20:00FC Ter Apel '96 2HOC 2TER APEL
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
Geen uitslagen bekend