HOC 2

HOC 2

Gerben Beek, Mark van Bergen, Jan Cremers, Mart Eleveld, Martijn Enting, Martijn Gordt, Guus Heinen, Mike Helmus, Stan Hiemstra, Jordi Hoving, Jaap Jelsma, Paul Kamphuis, Koen Kinds, Jostein Kolk, Bas Jan Kooistra, Robin van der Laan, Stefan van der Laan, Wouter Lanting, Sander Marissen, Alwin Monteban, Marnik Nieborg, Bas Niezing, Hans De Poel, Jasper Pomp, Jelle Siekman, Jelte Snippe, Gert-Jan Spijker, Arjan Tewis, Brian Venema, Mark Weerink, Stijn Westera, Richard Wiggers, Joran Wind, Sander Zikken

Volgende wedstrijd

om

Laatste wedstrijd

Geen wedstrijd gespeeld

Programma

Team info

Training: dinsdag 20:15-21:30 Odoorn, donderdag 20:15-21:30 Odoorn, Trainer(s): Martijn Kaspers, Leiding: Martijn Kaspers, Grietus Aalderink, Erik Wessels

Topscorers

SpelerGoals
Sander Zikken9
Wouter Lanting6
Koen Kinds4
Stefan van der Laan 3
Guus Heinen3
Gerard Eefting2
Mark van Bergen 1
Gerben Beek1
Mart Eleveld1
Arjan Tewis1
Jelte Snippe1
Martijn Gordt1

competitie

Stand Programma Uitslagen
# Team G W GL V P DPV DPT
1HOC 2141112344727
2FC Ter Apel '96 2131012314821
3EMMS 3131003303821
4LEO (Loon) 314914285029
5HODO 213634213732
6Dalen 314626203545
7Dedemsvaart 314527173641
8VV Sleen 2155010154250
9Gasselternijveen 2154110132736
10Stadskanaal 313409122339
11Schoonebeek 214329113247
12Bargeres 21423991643
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie
Geen gegevens bekend
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
08 MarGasselternijveen 2HOC 21 - 2
16 FebLEO (Loon) 3HOC 22 - 2
06 FebHOC 2Dalen 36 - 1
26 JanHOC 2Stadskanaal 33 - 1
15 DecEMMS 3HOC 23 - 0
08 DecHOC 2Dedemsvaart 33 - 1
24 NovHOC 2Bargeres 22 - 0
17 NovDalen 3HOC 22 - 7
10 NovVV Sleen 2HOC 23 - 5
27 OctHOC 2Gasselternijveen 24 - 2
20 OctHOC 2LEO (Loon) 32 - 8