St HOC/Valthermond VR1

St HOC/Valthermond VR1

Volgende wedstrijd

HOC VR1 - SVBO VR1
3 okt. om 14:30
ODOORN

Laatste wedstrijd

Geen wedstrijd gespeeld

Programma

10 okt. 14:30
Buinen VR1 - HOC VR1
24 okt. 14:00
Zwartemeerse Boys VR1 - HOC VR1
31 okt. 14:30
HOC VR1 - SC Angelslo VR1

Team info

Training: dinsdag 19:30-20:45 Exloo, donderdag 19:00-20:15 Odoorn, Trainer/Leiding: Mark Drent

Topscorers

SpelerGoals

competitie

Stand Programma Uitslagen
# Team G W GL V P DPV DPT
1SVBO VR132107102
2Zwartemeerse Boys VR122006232
3HOC VR122006150
4CEC VR12011112
5SC Angelslo VR10000000
6ST FC Meppel/Alcides VR30000000
7DVC'59 VR11001023
8SVBC VR11001014
9Buinen VR11001005
10FC Klazienaveen VR210010014
11FC Ter Apel '96 VR110010020
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie
03 Oct14:30HOC VR1SVBO VR1ODOORN
10 Oct14:30Buinen VR1HOC VR1BUINEN
24 Oct14:00Zwartemeerse Boys VR1HOC VR1ZWARTEMEER
31 Oct14:30HOC VR1SC Angelslo VR1ODOORN
07 Nov09:00FC Ter Apel '96 VR1HOC VR1TER APEL
14 Nov13:30SVBC VR1HOC VR1BARGER-COMPASCUUM
21 Nov14:30HOC VR1DVC'59 VR1ODOORN
05 Dec14:30HOC VR1ST FC Meppel/Alcides VR3ODOORN
06 Feb14:00CEC VR1HOC VR1EMMER-COMPASCUUM
13 Feb14:30HOC VR1SVBC VR1ODOORN
06 Mar12:30SVBO VR1HOC VR1EMMEN
13 Mar14:00HOC VR1FC Ter Apel '96 VR1ODOORN
20 Mar12:00SC Angelslo VR1HOC VR1EMMEN
10 Apr11:00FC Klazienaveen VR2HOC VR1KLAZIENAVEEN
17 Apr14:30HOC VR1Buinen VR1ODOORN
24 Apr14:30DVC'59 VR1HOC VR1NIEUW-DORDRECHT
15 May14:30ST FC Meppel/Alcides VR3HOC VR1MEPPEL
29 May14:30HOC VR1Zwartemeerse Boys VR1ODOORN
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
19 SepHOC VR1CEC VR11 - 0
12 SepHOC VR1FC Klazienaveen VR214 - 0
05 Sepvv Sweel VR1HOC VR11 - 5
23 AugBuinen 2HOC 21 - 7
20 AugTitan 1HOC 10 - 5
30 MayHOC VR1Weiteveense Boys VR1
16 MayHOC VR1SJO ZVC '14 VR1
13 Mayvv Sweel VR1HOC VR1
25 AprHOC VR1SPW VR1
18 AprST Westerwolde/Veelerveen VR1HOC VR1
15 AprHOC VR1vv Sweel VR1