St HOC/Valthermond VR1

St HOC/Valthermond VR1

Volgende wedstrijd

ST VAKO/Tynaarlo VR1 - ST HOC/Valthermond VR1
25 mei om 19:30
VRIES

Laatste wedstrijd

Geen wedstrijd gespeeld

Programma

4 jun. 13:00
ST VAKO/Tynaarlo VR2 - ST HOC/Valthermond VR1
8 jun. 19:00
ST HOC/Valthermond VR1 - ST VAKO/Tynaarlo VR2
11 jun. 14:45
LEO (Loon) VR1 - ST HOC/Valthermond VR1

Team info

Training: dinsdag 19:30-20:45 Exloo, donderdag 19:00-20:15 Odoorn, Trainer/Leiding: Mark Drent

Topscorers

SpelerGoals

competitie

Stand Programma Uitslagen
# Team G W GL V P DPV DPT
1ST Asser Boys/FC Assen VR11716104913014
2ST VAKO/Tynaarlo VR1171124355436
3ST HOC/Valthermond VR1151023326021
4SJO ZVC '14 VR1151014314728
5LEO (Loon) VR119937305455
6VKW VR119829264756
7Nieuw Buinen VR118729235773
8ST VAKO/Tynaarlo VR215618194757
9SJO NWVV/Titan VR115231092851
10LTC VR116211372980
11Hollandscheveld VR318201661799
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie
25 May19:30ST VAKO/Tynaarlo VR1ST HOC/Valthermond VR1VRIES
28 May11:00ST HOC/Valthermond VR1SJO ZVC '14 VR1VALTHERMOND
04 Jun13:00ST VAKO/Tynaarlo VR2ST HOC/Valthermond VR1TYNAARLO
08 Jun19:00ST HOC/Valthermond VR1ST VAKO/Tynaarlo VR2VALTHERMOND
11 Jun14:45LEO (Loon) VR1ST HOC/Valthermond VR1LOON
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
03 MayST HOC/Valthermond VR1SJO NWVV/Titan VR14 - 1
20 AprST HOC/Valthermond VR1Nieuw Buinen VR15 - 0
02 AprST HOC/Valthermond VR1ST Asser Boys/FC Assen VR11 - 3
19 MarVKW VR1ST HOC/Valthermond VR11 - 1
05 MarLTC VR1ST HOC/Valthermond VR11 - 2
29 JanHollandscheveld VR3ST HOC/Valthermond VR10 - 4
11 DecST HOC/Valthermond VR1Hollandscheveld VR37 - 1