St HOC/Valthermond VR1

St HOC/Valthermond VR1

Volgende wedstrijd

Hollandscheveld VR3 - ST HOC/Valthermond VR1
29 jan. om 14:30
HOLLANDSCHEVELD

Laatste wedstrijd

22 Jan
ST VAKO/Tynaarlo VR2 - ST HOC/Valthermond VR1

Programma

12 feb. 11:00
ST HOC/Valthermond VR1 - SJO ZVC '14 VR1

Team info

Training: dinsdag 19:30-20:45 Exloo, donderdag 19:00-20:15 Odoorn, Trainer/Leiding: Mark Drent

Topscorers

SpelerGoals

competitie

Stand Programma Uitslagen
# Team G W GL V P DPV DPT
1ST Asser Boys/FC Assen VR1761019566
2SJO ZVC '14 VR1761019319
3ST HOC/Valthermond VR19612194315
4ST VAKO/Tynaarlo VR110514162826
5Nieuw Buinen VR18413133028
6LEO (Loon) VR19414132531
7VKW VR1830592129
8ST VAKO/Tynaarlo VR2721472829
9SJO NWVV/Titan VR1620461829
10LTC VR1811641040
11Hollandscheveld VR370070452
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie
29 Jan14:30Hollandscheveld VR3ST HOC/Valthermond VR1HOLLANDSCHEVELD
12 Feb11:00ST HOC/Valthermond VR1SJO ZVC '14 VR1VALTHERMOND
05 Mar12:00LTC VR1ST HOC/Valthermond VR1ASSEN
12 Mar11:00ST HOC/Valthermond VR1SJO NWVV/Titan VR1VALTHERMOND
19 Mar14:30VKW VR1ST HOC/Valthermond VR1WESTERBORK
02 Apr11:00ST HOC/Valthermond VR1ST Asser Boys/FC Assen VR1VALTHERMOND
09 Apr14:45LEO (Loon) VR1ST HOC/Valthermond VR1LOON
23 Apr11:00ST HOC/Valthermond VR1Nieuw Buinen VR1VALTHERMOND
14 May13:00ST VAKO/Tynaarlo VR1ST HOC/Valthermond VR1VRIES
21 May11:00ST HOC/Valthermond VR1ST VAKO/Tynaarlo VR2VALTHERMOND
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
22 JanST VAKO/Tynaarlo VR2ST HOC/Valthermond VR1
11 DecST HOC/Valthermond VR1Hollandscheveld VR37 - 1
27 NovST HOC/Valthermond VR1LEO (Loon) VR19 - 0
24 NovST HOC/Valthermond VR1ST VAKO/Tynaarlo VR10 - 3
20 NovST Asser Boys/FC Assen VR1ST HOC/Valthermond VR14 - 4
13 NovTonego VR1ST HOC/Valthermond VR11 - 1 (1 - 2)
30 OctNieuw Buinen VR1ST HOC/Valthermond VR12 - 6
09 OctSJO ZVC '14 VR1ST HOC/Valthermond VR12 - 1
02 OctST HOC/Valthermond VR1LTC VR13 - 0
25 SepSJO NWVV/Titan VR1ST HOC/Valthermond VR12 - 7
11 SepST HOC/Valthermond VR1VKW VR16 - 1
04 SepST HOC/Valthermond VR1CEC VR15 - 1