St HOC/Valthermond VR1

St HOC/Valthermond VR1

Volgende wedstrijd

Nieuw Buinen VR1 - ST HOC/Valthermond VR1
30 okt. om 14:30
NIEUW-BUINEN

Laatste wedstrijd

09 Oct
SJO ZVC '14 VR1 - ST HOC/Valthermond VR1
2 - 1

Programma

30 okt. 14:30
Nieuw Buinen VR1 - ST HOC/Valthermond VR1
6 nov. 14:00
ST HOC/Valthermond VR1 - ST VAKO/Tynaarlo VR1
20 nov. 14:30
ST Asser Boys/FC Assen VR1 - ST HOC/Valthermond VR1

Team info

Training: dinsdag 19:30-20:45 Exloo, donderdag 19:00-20:15 Odoorn, Trainer/Leiding: Mark Drent

Topscorers

SpelerGoals

competitie

Stand Programma Uitslagen
# Team G W GL V P DPV DPT
1ST Asser Boys/FC Assen VR133009290
2SJO ZVC '14 VR133009123
3ST HOC/Valthermond VR143019175
4LEO (Loon) VR143019177
5ST VAKO/Tynaarlo VR13111449
6LTC VR151134924
7Nieuw Buinen VR12101377
8ST VAKO/Tynaarlo VR231023915
9SJO NWVV/Titan VR141033920
10Hollandscheveld VR320020113
11VKW VR130030112
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie
30 Oct14:30Nieuw Buinen VR1ST HOC/Valthermond VR1NIEUW-BUINEN
06 Nov14:00ST HOC/Valthermond VR1ST VAKO/Tynaarlo VR1VALTHERMOND
20 Nov14:30ST Asser Boys/FC Assen VR1ST HOC/Valthermond VR1ASSEN
27 Nov11:00ST HOC/Valthermond VR1LEO (Loon) VR1VALTHERMOND
04 Dec13:00ST VAKO/Tynaarlo VR2ST HOC/Valthermond VR1TYNAARLO
11 Dec11:00ST HOC/Valthermond VR1Hollandscheveld VR3VALTHERMOND
29 Jan14:30Hollandscheveld VR3ST HOC/Valthermond VR1HOLLANDSCHEVELD
12 Feb11:00ST HOC/Valthermond VR1SJO ZVC '14 VR1VALTHERMOND
05 Mar12:00LTC VR1ST HOC/Valthermond VR1ASSEN
12 Mar11:00ST HOC/Valthermond VR1SJO NWVV/Titan VR1VALTHERMOND
19 Mar14:30VKW VR1ST HOC/Valthermond VR1WESTERBORK
02 Apr11:00ST HOC/Valthermond VR1ST Asser Boys/FC Assen VR1VALTHERMOND
09 Apr14:45LEO (Loon) VR1ST HOC/Valthermond VR1LOON
23 Apr11:00ST HOC/Valthermond VR1Nieuw Buinen VR1VALTHERMOND
14 May13:00ST VAKO/Tynaarlo VR1ST HOC/Valthermond VR1VRIES
21 May11:00ST HOC/Valthermond VR1ST VAKO/Tynaarlo VR2VALTHERMOND
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
09 OctSJO ZVC '14 VR1ST HOC/Valthermond VR12 - 1
02 OctST HOC/Valthermond VR1LTC VR13 - 0
25 SepSJO NWVV/Titan VR1ST HOC/Valthermond VR12 - 7
11 SepST HOC/Valthermond VR1VKW VR16 - 1
04 SepST HOC/Valthermond VR1CEC VR15 - 1