St HOC/Valthermond VR1

St HOC/Valthermond VR1

Volgende wedstrijd

om

Laatste wedstrijd

Geen wedstrijd gespeeld

Programma

Team info

Training: dinsdag 19:30-20:45 Exloo, donderdag 19:00-20:15 Odoorn, Trainer/Leiding: Mark Drent

Topscorers

SpelerGoals

competitie

Stand Programma Uitslagen
# Team G W GL V P DPV DPT
1ST HOC/Valthermond VR133009170
2CEC VR142117222
3SVBO VR142117104
4Zwartemeerse Boys VR122006232
5SVBC VR121013126
6ST FC Meppel/Alcides VR30000000
7DVC'59 VR11001023
8SC Angelslo VR110010011
9FC Klazienaveen VR210010014
10Buinen VR120020216
11FC Ter Apel '96 VR120020030
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie
Geen gegevens bekend
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
Geen gegevens bekend