St HOC/Valthermond VR1

St HOC/Valthermond VR1

Volgende wedstrijd

ST HOC/Valthermond VR1 - vv Sweel VR1
2 nov. om 14:30
VALTHERMOND

Laatste wedstrijd

19 Oct
Schoonebeek VR1 - ST HOC/Valthermond VR1
3 - 9

Programma

2 nov. 14:30
ST HOC/Valthermond VR1 - vv Sweel VR1
9 nov. 14:00
SJO ZVC '14 VR1 - ST HOC/Valthermond VR1
16 nov. 14:00
SPW VR1 - ST HOC/Valthermond VR1
23 nov. 14:30
ST HOC/Valthermond VR1 - SJO NWVV/Titan VR1

Team info

Training: dinsdag 19:30-20:45 Exloo, donderdag 19:00-20:15 Odoorn, Trainer(s): Mark Drent*, Leiding: Mark Drent, Marloes Deijen en ????

Topscorers

SpelerGoals

Team verslagen

Dit team heeft (nog) geen verslagen.

competitie

Stand Programma Uitslagen
# Team G W GL V P DPV DPT
1SJO ZVC '14 VR133009243
2ST Westerwolde/Veelerveen VR122006210
3SPW VR12110486
4ST HOC/Valthermond VR11100362
5Muntendam VR12101335
6SVO BDE VR231023315
7SJO NWVV/Titan VR130121717
8Weiteveense Boys VR11001008
9FC Ter Apel '96 VR110010013
10vv Sweel VR12002025
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie
02 Nov14:30ST HOC/Valthermond VR1vv Sweel VR1VALTHERMOND
09 Nov14:00SJO ZVC '14 VR1ST HOC/Valthermond VR1GIETERVEEN
16 Nov14:00SPW VR1ST HOC/Valthermond VR1STADSKANAAL
23 Nov14:30ST HOC/Valthermond VR1SJO NWVV/Titan VR1VALTHERMOND
30 Nov14:00Muntendam VR1ST HOC/Valthermond VR1MUNTENDAM
07 Dec14:30ST HOC/Valthermond VR1ST Westerwolde/Veelerveen VR1VALTHERMOND
14 Dec14:30Weiteveense Boys VR1ST HOC/Valthermond VR1WEITEVEEN
25 Jan14:30ST HOC/Valthermond VR1FC Ter Apel '96 VR1VALTHERMOND
01 Feb14:30ST HOC/Valthermond VR1Weiteveense Boys VR1VALTHERMOND
29 Feb14:30ST HOC/Valthermond VR1SPW VR1VALTHERMOND
07 Mar15:00FC Ter Apel '96 VR1ST HOC/Valthermond VR1TER APEL
14 Mar14:30ST HOC/Valthermond VR1SVO BDE VR2VALTHERMOND
28 Mar14:30SJO NWVV/Titan VR1ST HOC/Valthermond VR1NIEUW-WEERDINGE
04 Apr14:30ST HOC/Valthermond VR1Muntendam VR1VALTHERMOND
18 Apr14:00ST Westerwolde/Veelerveen VR1ST HOC/Valthermond VR1VLAGTWEDDE
09 May14:30vv Sweel VR1ST HOC/Valthermond VR1ZWEELOO
16 May14:30ST HOC/Valthermond VR1SJO ZVC '14 VR1VALTHERMOND
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
Geen uitslagen bekend