ST HOC/Valther Boys 4

ST HOC/Valther Boys 4

Gerben Hofste, Joran Wind, Wouter Heinen, Elmer Schorer, Jesper de Graaf, Jaap Schutrups, Mike Helmus, Jostein Kolk, Jacco Talens, Teun van Larsdonk, Jesper Oosterdijk, John Bijkerk, Jorn Eleveld, Mark Hofman,Lex Baas,Tom Tuintjer,Max Tuintjer,Adam de Groot,Bram Boelens,Rik Sterken ,Patrick Kuipers

Volgende wedstrijd

om

Laatste wedstrijd

Geen wedstrijd gespeeld

Programma

Team info

Training: woensdag 20:00-21:00 Odoorn, vrijdag 20:00-21:00 Odoorn, Trainer(s): Johan van Tellingen wo en Martijn Kaspers vrij, Leiding: Martijn Wieringh en Ron Kirchoff

Topscorers

SpelerGoals
Mike Helmus4
Wouter Heinen2
Teun van Larsdonk1
Jaap Schutrups1
Tom Wijkel1
Rob Lony1
John Bijkerk1

competitie

Stand Programma Uitslagen
# Team G W GL V P DPV DPT
1ST HOC/ValtherBoys 5440012185
2Buinen 2431010233
3Asser Boys 442117107
4Borger 2 zo.2200691
5Buinerveen 22200663
6ST HOC/ValtherBoys 452036918
7Nieuw Buinen 3311141010
8FC Assen 1411241014
9Eext 241033619
10Annen 451043918
11SPW 23012159
12Stadskanaal 440131210
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie
Geen gegevens bekend
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
Geen gegevens bekend