ST HOC/Valther Boys 4

ST HOC/Valther Boys 4

Gerben Hofste, Joran Wind, Wouter Heinen, Elmer Schorer, Jesper de Graaf, Jaap Schutrups, Mike Helmus, Jostein Kolk, Jacco Talens, Teun van Larsdonk, Jesper Oosterdijk, John Bijkerk, Jorn Eleveld, Mark Hofman,Lex Baas,Tom Tuintjer,Max Tuintjer,Adam de Groot,Bram Boelens,Rik Sterken ,Patrick Kuipers

Volgende wedstrijd

ST HOC/ValtherBoys 4 - Asser Boys 4
4 okt. om 10:30
ODOORN

Laatste wedstrijd

27 Sep
ST HOC/ValtherBoys 4 - Eext 2
3 - 2

Programma

11 okt. 10:00
Annen 4 - ST HOC/ValtherBoys 4
25 okt. 10:00
ST HOC/ValtherBoys 4 - Stadskanaal 4
1 nov. 10:00
Nieuw Buinen 3 - ST HOC/ValtherBoys 4

Team info

Training: woensdag 20:00-21:00 Odoorn, vrijdag 20:00-21:00 Odoorn, Trainer(s): Johan van Tellingen wo en Martijn Kaspers vrij, Leiding: Martijn Wieringh en Ron Kirchoff

Topscorers

SpelerGoals
Teun van Larsdonk1
Wouter Heinen1

competitie

Stand Programma Uitslagen
# Team G W GL V P DPV DPT
1Buinen 232107152
2Borger 2 zo.2200691
3ST HOC/ValtherBoys 52200684
4Buinerveen 22200663
5Asser Boys 42110443
6Nieuw Buinen 3311141010
7FC Assen 131114910
8Annen 43102367
9ST HOC/ValtherBoys 431023512
10Stadskanaal 43012124
11SPW 23012159
12Eext 230030317
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie
04 Oct10:00Stadskanaal 4ST HOC/ValtherBoys 5STADSKANAAL
04 Oct10:30ST HOC/ValtherBoys 4Asser Boys 4ODOORN
11 Oct10:00Annen 4ST HOC/ValtherBoys 4ANNEN
11 Oct10:30ST HOC/ValtherBoys 5FC Assen 1ODOORN
25 Oct10:00Buinen 2ST HOC/ValtherBoys 5BUINEN
25 Oct10:00ST HOC/ValtherBoys 4Stadskanaal 4ODOORN
01 Nov10:00ST HOC/ValtherBoys 5Annen 4ODOORN
01 Nov10:00Nieuw Buinen 3ST HOC/ValtherBoys 4NIEUW-BUINEN
08 Nov10:00Asser Boys 4ST HOC/ValtherBoys 5ASSEN
08 Nov10:00ST HOC/ValtherBoys 4SPW 2ODOORN
15 Nov10:30ST HOC/ValtherBoys 5Buinerveen 2ODOORN
22 Nov10:00ST HOC/ValtherBoys 5Eext 2ODOORN
22 Nov11:00FC Assen 1ST HOC/ValtherBoys 4ASSEN
29 Nov10:00Borger 2 zo.ST HOC/ValtherBoys 5BORGER
29 Nov10:00ST HOC/ValtherBoys 4Buinerveen 2ODOORN
06 Dec10:00ST HOC/ValtherBoys 4ST HOC/ValtherBoys 5ODOORN
07 Feb10:00ST HOC/ValtherBoys 4Nieuw Buinen 3ODOORN
07 Feb10:00SPW 2ST HOC/ValtherBoys 5STADSKANAAL
14 Feb10:00Eext 2ST HOC/ValtherBoys 4EEXT
14 Feb10:00ST HOC/ValtherBoys 5Buinen 2ODOORN
07 Mar10:00Asser Boys 4ST HOC/ValtherBoys 4ASSEN
07 Mar10:00ST HOC/ValtherBoys 5Stadskanaal 4ODOORN
14 Mar10:00ST HOC/ValtherBoys 4Annen 4ODOORN
14 Mar11:00FC Assen 1ST HOC/ValtherBoys 5ASSEN
21 Mar10:00Buinerveen 2ST HOC/ValtherBoys 4BUINERVEEN
21 Mar10:00ST HOC/ValtherBoys 5Borger 2 zo.ODOORN
28 Mar10:00Buinerveen 2ST HOC/ValtherBoys 5BUINERVEEN
28 Mar10:00ST HOC/ValtherBoys 4FC Assen 1ODOORN
11 Apr10:00ST HOC/ValtherBoys 5Asser Boys 4ODOORN
11 Apr10:00SPW 2ST HOC/ValtherBoys 4STADSKANAAL
18 Apr10:00Eext 2ST HOC/ValtherBoys 5EEXT
18 Apr10:00ST HOC/ValtherBoys 4Borger 2 zo.ODOORN
25 Apr10:00ST HOC/ValtherBoys 5ST HOC/ValtherBoys 4ODOORN
16 May10:00Annen 4ST HOC/ValtherBoys 5ANNEN
16 May10:00ST HOC/ValtherBoys 4Buinen 2ODOORN
30 May10:00ST HOC/ValtherBoys 5Nieuw Buinen 3ODOORN
30 May11:00Stadskanaal 4ST HOC/ValtherBoys 4STADSKANAAL
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
27 SepST HOC/ValtherBoys 4Eext 23 - 2
20 SepBuinen 2ST HOC/ValtherBoys 44 - 1
13 SepBorger 2 zo.ST HOC/ValtherBoys 46 - 1
06 SepDVC'59 2ST HOC/ValtherBoys 410 - 2
23 AugBuinen 2HOC 21 - 7
20 AugTitan 1HOC 10 - 5
24 MayST HOC/ValtherBoys 4Weerdinge 3
17 MayValthermond 5ST HOC/ValtherBoys 4
10 MayST HOC/ValtherBoys 4De Treffer '16 2
03 MayST HOC/ValtherBoys 4FC Ter Apel '96 4
26 AprST HOC/ValtherBoys 5ST HOC/ValtherBoys 4
19 AprST HOC/ValtherBoys 4Musselkanaal 5
13 AprFC Ter Apel '96 4ST HOC/ValtherBoys 4