HOC 4

HOC 4

keeper uit 2e selectie, Christiaan Bal, Rik Buiter, Gerrit Dekker, Mark Drent, Gerjan Eding, Erik Eefting, Gerard Eefting, Martijn Lanting, Laurens Meijering, Mark de Ridder, Roel Scholte, Roy ter Veen, Ben Verkaik, Martin Wiggers, Tom Wijkel, Arjan Wolf

Volgende wedstrijd

om

Laatste wedstrijd

Geen wedstrijd gespeeld

Programma

Team info

Training: woensdag 20:00-21:00 Odoorn, vrijdag 20:00-21:00 Odoorn, Trainer(s): Johan van Tellingen wo en Martijn Kaspers vrij, Leiding: Martijn Wieringh en Ron Kirchoff

Topscorers

SpelerGoals
Rik Buiter11
Gerard Eefting10
Wouter Swan10
Mark Drent7
Erik Eefting5
Luca Klaar5
Martin Wiggers3
Mark de Ridder2
Christiaan Bal2
Jarno Lage2
Gerjan Eding2
Roel Scholte 2
Ben Verkaik1

competitie

Stand Programma Uitslagen
# Team G W GL V P DPV DPT
1HOC 4151140376018
2Weerdinge 315933306931
3Musselkanaal 5151005307136
4Sellingen 313913286920
5Valthermond 514914284541
6Titan 314734246953
7Gieten 515627206048
8JVV 215627203858
9Stadskanaal 513508152741
10HOC 511416133638
11De Treffer '16 212327111950
12FC Ter Apel '96 4930692439
13EEC 21221971644
14Buinen 315001501197
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie
Geen gegevens bekend
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
08 MarHOC 4JVV 20 - 0
01 MarSellingen 3HOC 40 - 1
02 FebHOC 4Stadskanaal 55 - 1
26 JanDe Treffer '16 2HOC 40 - 5
22 DecHOC 4Valthermond 54 - 1
15 DecHOC 4Gieten 54 - 3
08 DecMusselkanaal 5HOC 41 - 5
24 NovTitan 3HOC 45 - 5
10 NovHOC 4Sellingen 32 - 2
03 NovHOC 4FC Ter Apel '96 4
27 OctStadskanaal 5HOC 40 - 2
20 OctHOC 4EEC 22 - 1