HOC 1

HOC 1

Gerben Beek, Mark van Bergen, Jan Cremers, Mart Eleveld, Martijn Enting, Martijn Gordt, Guus Heinen, Mike Helmus, Stan Hiemstra, Jordi Hoving, Jaap Jelsma, Paul Kamphuis, Koen Kinds, Jostein Kolk, Bas Jan Kooistra, Robin van der Laan, Stefan van der Laan, Wouter Lanting, Sander Marissen, Alwin Monteban, Marnik Nieborg, Bas Niezing, Hans De Poel, Jasper Pomp, Jelle Siekman, Jelte Snippe, Gert-Jan Spijker, Arjan Tewis, Brian Venema, Mark Weerink, Stijn Westera, Richard Wiggers, Joran Wind, Sander Zikken

Volgende wedstrijd

HOC 1 - EEC 1
1 sep. om 14:00
ODOORN

Laatste wedstrijd

Geen wedstrijd gespeeld

Programma

1 sep. 14:00
HOC 1 - EEC 1
8 sep. 14:00
LEO (Loon) 1 - HOC 1
15 sep. 14:00
HOC 1 - KSC 1
22 sep. 14:00
HOC 1 - Raptim 1

Team info

Training: dinsdag 20:15-21:30 Odoorn, donderdag 20:15-21:30 Odoorn, Trainer(s): Bas Nibbelke, Leiding: Bas Nibbelke, Johan van Tellingen en Johan de Vries

Topscorers

SpelerGoals

competitie

Stand Programma Uitslagen
# Team G W GL V P DPV DPT
1Bellingwolde 10000000
2CEC 10000000
3SC Erica 10000000
4HOC 10000000
5HODO 10000000
6Musselkanaal 10000000
7Protos 10000000
8Raptim 10000000
9Sellingen 10000000
10SVV'04 10000000
11FC Ter Apel '96 10000000
12Twedo 10000000
13Weerdinge 10000000
14Westerwolde 10000000
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie
22 Sep14:00HOC 1Raptim 1ODOORN
29 Sep14:00Protos 1HOC 1COEVORDEN
06 Oct14:00HOC 1Musselkanaal 1ODOORN
13 Oct14:00HOC 1SVV'04 1ODOORN
20 Oct14:00Bellingwolde 1HOC 1BELLINGWOLDE
27 Oct14:00HOC 1FC Ter Apel '96 1ODOORN
03 Nov14:00HODO 1HOC 1HOLLANDSCHEVELD
10 Nov14:00Weerdinge 1HOC 1EMMEN
24 Nov14:00HOC 1Westerwolde 1ODOORN
01 Dec14:00Sellingen 1HOC 1SELLINGEN
08 Dec14:00HOC 1CEC 1ODOORN
15 Dec14:00SC Erica 1HOC 1ERICA
26 Jan14:00HOC 1Twedo 1ODOORN
02 Feb14:00Raptim 1HOC 1COEVORDEN
09 Feb14:00FC Ter Apel '96 1HOC 1TER APEL
16 Feb14:00HOC 1Bellingwolde 1ODOORN
08 Mar14:00Musselkanaal 1HOC 1MUSSELKANAAL
15 Mar14:00HOC 1Weerdinge 1ODOORN
22 Mar14:00HOC 1HODO 1ODOORN
29 Mar14:00Twedo 1HOC 1VEENOORD
05 Apr14:00HOC 1SC Erica 1ODOORN
19 Apr14:00SVV'04 1HOC 1SCHOONEBEEK
26 Apr14:00HOC 1Protos 1ODOORN
10 May14:00CEC 1HOC 1EMMER-COMPASCUUM
17 May14:00HOC 1Sellingen 1ODOORN
24 May14:00Westerwolde 1HOC 1VLAGTWEDDE
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
Geen uitslagen bekend