HOC 1

HOC 1

Gerben Beek, Mark van Bergen, Jan Cremers, Mart Eleveld, Martijn Enting, Martijn Gordt, Guus Heinen, Mike Helmus, Stan Hiemstra, Jordi Hoving, Jaap Jelsma, Paul Kamphuis, Koen Kinds, Jostein Kolk, Bas Jan Kooistra, Robin van der Laan, Stefan van der Laan, Wouter Lanting, Sander Marissen, Alwin Monteban, Marnik Nieborg, Bas Niezing, Hans De Poel, Jasper Pomp, Jelle Siekman, Jelte Snippe, Gert-Jan Spijker, Arjan Tewis, Brian Venema, Mark Weerink, Stijn Westera, Richard Wiggers, Joran Wind, Sander Zikken

Volgende wedstrijd

om

Laatste wedstrijd

Geen wedstrijd gespeeld

Programma

Team info

Training: dinsdag 20:15-21:30 Odoorn, donderdag 20:15-21:30 Odoorn, Trainer(s): Bas Nibbelke, Leiding: Bas Nibbelke, Johan van Tellingen, Johan de Vries en Jans Spijker.

Topscorers

SpelerGoals

competitie

Stand Programma Uitslagen
# Team G W GL V P DPV DPT
1Musselkanaal 1161024324231
2Raptim 115825263219
3CEC 114815252724
4SC Erica 117746253427
5Protos 113733242716
6FC Ter Apel '96 115807244022
7HOC 115654233328
8SVV'04 113625203427
9Sellingen 114626202937
10Weerdinge 115555203338
11Westerwolde 115519162341
12Twedo 114428142735
13Bellingwolde 113247101733
14HODO 115231092545
Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie
Geen gegevens bekend
Datum Thuisteam Uitteam Uitslag
08 MarMusselkanaal 1HOC 12 - 2
01 MarRaptim 1HOC 10 - 1
26 JanHOC 1Twedo 13 - 2
15 DecSC Erica 1HOC 12 - 2
08 DecHOC 1CEC 13 - 0
01 DecSellingen 1HOC 12 - 2
24 NovHOC 1Westerwolde 15 - 2
17 NovSmilde'94 1HOC 12 - 2 (3 - 1)
10 NovWeerdinge 1HOC 12 - 2
03 NovHODO 1HOC 12 - 5
27 OctHOC 1FC Ter Apel '96 11 - 2
20 OctBellingwolde 1HOC 13 - 2
13 OctHOC 1SVV'04 11 - 0