Programma

Datum Tijd Wedstrijd Type Accommodatie Scheidsrechter
31 aug.09:00HOC JO8-1 - Drenthina JO8-1bekerSportpark Harm Kuiper
31 aug.10:15Roswinkel Sp. JO10-1G - HOC JO10-1bekerSportpark Roswinkel
31 aug.11:00Drenthina JO9-3 - HOC JO9-1bekerSportpark Oude Roswinkelerweg
31 aug.12:00ST HOC/Valther Boys JO11-1 - CEC JO11-1bekerSportpark Harm Kuiper
31 aug.12:00SC Angelslo VR1 - ST HOC/Valthermond VR2bekerSportpark Meerdijk Noord
31 aug.12:30Valthermond JO13-1 - ST HOC/Valther Boys JO13-1bekerSportpark De Meent
31 aug.14:00ST HOC/Valther Boys JO17-1 - Bargeres JO17-2GbekerSportpark Harm Kuiper
31 aug.14:00HOC JO15-1 - FC Ter Apel '96 JO15-2bekerSportpark Harm Kuiper
31 aug.14:30SJO NWVV/Titan VR1 - ST HOC/Valthermond VR1bekerSportpark NWVV
1 sep.10:00EEC 2 - HOC 3bekerSportpark De Dillen
1 sep.12:00LEO (Loon) 2 - HOC 2bekerSportpark Marsdiek
1 sep.14:00HOC 1 - EEC 1bekerSportpark Harm KuiperH. (Henk) Scholte Aalbes
5 sep.18:45Valther Boys 3 - HOC 5bekerSportpark Duurshof
6 sep.19:30HOC 45+1 - vv Sweel 45+1regulierSportpark Nieuwlande
6 sep.19:30Twedo 45+1 - HOC 45+2regulierSportpark Veenoord
6 sep.20:00FC Klazienaveen 45+1 - HOC 45+2regulierSportpark Veenoord
6 sep.20:10HOC 45+1 - Valthermond 45+1regulierSportpark Nieuwlande
6 sep.20:30HOC 45+2 - VV Sleen 45+1regulierSportpark Veenoord
6 sep.20:30EHS'85 45+1 - HOC 45+1regulierSportpark Nieuwlande
6 sep.20:50SCN 45+1 - HOC 45+1regulierSportpark Nieuwlande
7 sep.09:00HOC JO9-1 - DZOH JO9-3bekerSportpark Harm Kuiper
7 sep.09:00DZOH JO11-2 - ST HOC/Valther Boys JO11-1bekerSportpark Zwanenveld
7 sep.09:00SJO ZVC '14 JO13-2 - ST HOC/Valther Boys JO13-2GbekerSportpark Hoogte Der Heide
7 sep.09:30Weerdinge JO8-1G - HOC JO8-1bekerSportpark De Luwte
7 sep.10:00ST HOC/Valther Boys JO13-1 - Emmen JO13-1bekerSportpark Harm Kuiper
7 sep.10:30HOC JO10-1 - Gieten JO10-2bekerSportpark Harm Kuiper
7 sep.11:30Drenthina JO15-2 - HOC JO15-1bekerSportpark Oude Roswinkelerweg
7 sep.14:00ST HOC/Valthermond VR2 - Drenthina VR2bekerSportpark Harm Kuiper
7 sep.14:30KSC JO17-1G - ST HOC/Valther Boys JO17-1bekerSportpark Schoonoord
8 sep.10:00HOC 2 - Weerdinge 2bekerSportpark Hunso
8 sep.10:00HOC 5 - KSC 2bekerSportpark Harm Kuiper
8 sep.10:00HOC 3 - Buinen 2bekerSportpark Harm Kuiper
8 sep.10:00Valthermond 4 - HOC 4bekerSportpark De Meent
8 sep.14:00LEO (Loon) 1 - HOC 1bekerSportpark Marsdiek

Uitslagen

Datum Thuis Uit Uitslag