Kantinerooster

Datum Aanvang Thuisteam   Tegenstander Kantinepersoneel Aanwezig  
               
5-nov 19:00 35+ Valthe     Henk Nieborg (Valthe) 18:00 ODOORN
               
6 nov. 09:00 HOC JO9-1    SJO ZVC '14 JO9-2 Ouders Hidde Slomp 08:00 ODOORN
6 nov. 09:00 HOC JO10-1    Valthermond JO10-1 Ouders Philleine Schippers 08:00 ODOORN
6-nov 09:30 HOC JO11-2   Drenthina JO11-4 Ouders Nolan van de kuilen    
6-nov 14:00 HOC JO17-1   SJO FC Coevorden JO17-2 Ouders Milan Kwint 13:00 ODOORN
6-nov 14:30 ST HOC/Valthermond VR 2   SVBO VR1 Gertjan Spijker, Frank Fokke 13:30 ODOORN
               
7-nov 10:00 ST HOC/ValtherBoys 7    Zandpol 3 Rosan Fluks, Mariska Baas 09:00 ODOORN
7-nov 10:00 ST HOC/Valtherboys 4 Beilen 4 Rosan Fluks, Mariska Baas 09:00 ODOORN
               
7-nov 14:00 HOC 1   westerwolde 1 Hendrik Jan Wilts, Remco Beek, Reino Hoving 12:45 ODOORN
               
13-nov 09:30 HOC JO11-1    Sweel Jo11-1JM Ouders Jowi Koopmans 08:30 Odoorn
13-nov 10:30 HOC JO12-1    Musselkanaal Jo12-2 Ouders Esme Lafeber 09:30 Odoorn
13-nov 17:00 HOC 1   achilles 28 1 Chiel Lokerse, Thijs van Galen, Klaas Dekker 15:30 Exloo
               
20-nov 09:00 HOC JO9-1    Borger Jo9-2 Ouders Bram Kimmels 08:00 ODOORN
20-nov 09:30 HOC JO11-2   Borger Jo11-4 Ouders Niels Mones 08:30 ODOORN
20-nov 10:30 HOC Jo12-1   Drentina Jo12-3 Ouders Diede Slomp 09:30 ODOORN
20-nov 12:00 ST HOC/Valther Boys JO13   DZOH JO13-3 Ouders Kyano van Gulik 11:00 ODOORN
20-nov 14:00 HOC JO17-2   De Treffer'16 JO17-1 Ouders Damien Stam 13:00 ODOORN
               
21-nov 10:00 ST HOC/Valtherboys 5   Protos 4 Monique de Vries, Maloes Deijen 09:00 ODOORN
21-nov 10:00 HOC 2   CEC 2 Monique de Vries, Maloes Deijen 09:00 ODOORN
               
27-nov 09:00 HOC JO10-1    Nieuw Buinen JO10-2 Ouders Noor Klinkhamer 08:00 ODOORN
27-nov 09:30 HOC JO11-1   SC Erica JO11-2 Ouders Minke Groen 08:30 ODOORN
27-nov 14:00 HOC JO-17-1   Beilen JO17-1 Ouders Ruben Elting 13:00 ODOORN
               
28-nov 10:00 ST HOC/ValtherBoys 7    Valthermond 4 Johan Schouw, Ronald Idema 09:00 ODOORN
28-nov 10:00 ST HOC/Valtherboys 4 Asser boys 3 Johan Schouw, Ronald Idema 09:00 ODOORN
               
4-dec 09:00 HOC JO9-1    De treffer 16 JO9-1 Ouders Joren Bos 08:00 ODOORN
4-dec 09:30 HOC JO11-1   SjO FC Meerdijk JO11-1 Ouders Sil Eising 08:30 ODOORN
4-dec 10:30 HOC Jo12-1   CEC JO12-2 Ouders Max Drenth 09:30 ODOORN
4-dec 12:00 ST HOC/Valther Boys JO13   SJO FC Meerdijk JO13-2 Ouders Mette Kluck 11:00 ODOORN
4-dec 14:00 HOC JO17-2   FC Klazinaveen JO17-3 Ouders Thijn van Breden 13:00 ODOORN
4-dec 14:30 ST HOC/Valthermond VR 2   CEC VR1 Twan Koudenburg, Richard Wiggers 13:30 ODOORN
               
               
               
5-dec 10:00 ST HOC/Valtherboys 5   Weiteveense Boys 3 Martin Meertens, Harry Jipping 09:00 ODOORN
5-dec 10:00 HOC 2   Ruinerwold 2 Martin Meertens, Harry Jipping 09:00 ODOORN
5-dec 14:00 HOC 1   Twedo 1 Christiaan Bal, Roy ter Veen, Laurens Meijering 12:45 ODOORN
               
11-dec 09:30 HOC JO11-2   De treffer '16 Jo11-1 ouders Ben Hofstra 08:30 ODOORN
11-dec 14:00 HOC JO17-1   CEC JO17-1 Ouders Ruben Meerkerk 13:00 ODOORN
               
12-dec 10:00 ST HOC/ValtherBoys 7    FC Klazinaveen 4 Franklin Drenth, Henk Nieborg(Valthe) 09:00 ODOORN
12-dec 10:00 ST HOC/Valtherboys 4 S.V. Hoogersmilde 2 Franklin Drenth, Henk Nieborg(Valthe) 09:00 ODOORN
               
18-dec 12:00 ST HOC/Valther Boys JO13   Bargeres JO13-1 Ouders Mila Lage 11:00 ODOORN
18-dec 14:00 HOC JO17-2   Bargeres JO17-1 Ouders Ivar Ponsioen 13:00 ODOORN