Kantinerooster

Datum  Begin wedstrijd  ThuisTeam Tegenstander Locatie Kantinedienst Start Kantinedienst
8-feb 09:00 HOC JO8-1 Fc Zuidlaren JO8-3 ODOORN ouders Niels Mones 08:15  
8-feb 10:00 HOC JO13-1 VV Sleen JO13-1 ODOORN Ouders Diego van Gaalen     
8-feb 10:00 HOC JO13-2 SJO WNBC '09 JO13-1 ODOORN ouders Milan Evenhuis 09:15  
8-feb 14:00 HOC JO15-1 SVBO JO15-2 ODOORN Ouders Roy Klooster 13:15  
8-feb 14:30 ST HOC/Valthermond VR2 KSC VR1 ODOORN Stan Hiemstra, Gertjan Spijker 13:30  
9-feb 10:00 HOC 4 Buinen 3 ODOORN Nicky Middelburg en Chantal Hoekstra 08:45  
9-feb 10:00 HOC 2 Dalen 3 ODOORN Nicky Middelburg en Chantal Hoekstra 08:45  
               
               
16-feb 10:00 HOC 5 Weerdinge 3 ODOORN Leonie Eising en Inez Klaar 08:45  
16-feb 14:00 HOC 1 Bellingwolde 1 ODOORN Lage, J.B., Klaas Oord, J, Oortwijn 13:00  
               
23-feb 10:00 HOC 5 Buinen 3 ODOORN Mandy Braakman en Rieneke Scholte 08:45  
               
               
29-feb 09:00 HOC JO9-1 Twedo JO9-3 ODOORN ouders Ryan Stam 08:15  
29-feb 10:30 HOC JO10-1 SJO Dalen/DSC JO10-2 ODOORN Ouders Tygo Steenge 09:45  
29-feb 12:00 HOC JO11-1 SJO NKvv Protos JO11-1G ODOORN Ouders Jaron Stam 11:15  
29-feb 14:00 HOC JO15-1 HZVV JO15-4 ODOORN Ouders Milan Kwint 13:15  
29-feb 14:30 ST HOC/Valthermond VR2 Schoonebeek VR1 ODOORN Paul Kamphuis, Sander Marissen  13:30  
01 Mar 10:00 HOC 3 DSC'65 2 ODOORN Kim Buiter, Marije Buiter 08:45  
               
               
7-mrt 09:00 HOC JO8-1 Rolderboys JO8-1 ODOORN Ouders Mats Heijne 08:15  
7-mrt 14:00 HOC JO17-1 Hardenberg '85 JO17-1 ODOORN Ouders Sem Rozeveld 13:15  
07 Mar 14:30 ST HOC/Valthermond VR2 SC Angelslo VR1 ODOORN Robin van der Laan, Martijn gordt 13:30  
08 Mar 10:00 HOC 4 JVV 2 ODOORN L. Schuring, Marit Kolk 08:45  
               
               
14-mrt 09:00 HOC JO9-1 Raptim JO9-3 ODOORN Ouders Julian Miltenburg 08:15  
14-mrt 09:00 HOC JO10-1 Musselkanaal JO10-1G ODOORN Ouders Dennis Rijken 08:15  
14-mrt 10:00 HOC JO13-1 ST Germanicus/CSVC JO13-1 ODOORN Ouders Marijn Polling 09:15  
14-mrt 14:00 HOC JO15-1 Stadskanaal JO15-2 ODOORN Ouders Teun Meertens 13:15  
14 Mar 14:30 ST HOC/Valthermond VR2 DSC'65 VR1 ODOORN Stijn Westra en Martijn Enting 13:30  
15 Mar 10:00 HOC 5 Titan 3 ODOORN K. Sanders, M. de Vries 08:45  
15 Mar 10:00 HOC 2 VV Sleen 2 ODOORN K. Sanders, M. de Vries 08:45  
15 Mar 14:00 HOC 1 Weerdinge 1 ODOORN Danny Tent, Egbert Trip, H.J. Wilts 13:00  
               
               
22 Mar 10:00 HOC 2 EMMS 3 ODOORN A. Drent, J. Eefting 08:45  
22 Mar 10:00 HOC 5 Sellingen 3 ODOORN A. Drent, J. Eefting 08:45  
22 Mar 14:00 HOC 1 HODO 1 ODOORN Jaap Schutrups,  Jostein Kolk, Laurens Meijering 13:00  
               
               
28-mrt 09:00 HOC JO8-1 FC Zuidlaren JO8-4 ODOORN Ouders Anne verkaik 08:15  
28-mrt 10:30 HOC JO10-1 Fc Klazinaveen JO10-2 ODOORN Ouders Nienke Eggens 09:45  
28-mrt 12:00 HOC JO11-1 SJO HH'97 JO11-2 ODOORN Ouders Sepp van Klinken 11:15  
28-mrt 14:00 HOC JO17-1 Musselkanaal JO17-1 ODOORN Ouders Alessandro Bijkerk 13:15  
28 Mar 14:30 ST HOC/Valthermond VR2 Erica'86 VR1 ODOORN Jelte Snippe, Hans de Poel 13:30  
29 Mar 10:00 HOC 4 Titan 3 ODOORN Rianne van der Laan, S. Kootstra 08:45  
29 Mar 10:00 HOC 3 SC Erica 5 ODOORN Rianne van der Laan, S. Kootstra 08:45  
               
               
4-apr 09:00 HOC  JO9-1 Erica SC JO9-2 ODOORN Ouders Noah Sueters 08:15  
4-apr 10:00 HOC JO13-1 HZVV JO13-2 ODOORN Ouders Ivar Ponsioen 09:15  
4-apr 14:00 HOC JO15-1 Fc Klazinaveen JO15-3 ODOORN Ouders Brent Middeljans 13:15  
5-apr 10:00 HOC 5 JVV 2 ODOORN Marjan Westerink, Rosan Fluks 08:45  
5-apr 14:00 HOC 1 SC Erica 1 ODOORN Dirk van den Hoek, Henk Nieborg (valthe),  J.H.G. Scholtens 13:00  
               
               
18-apr 09:00 HOC JO8-1 Annen JO8-1 ODOORN ouders Damian Wiffers 08:15  
18-apr 12:00 HOC JO11-1 Hardenberg'85 ODOORN Ouders Thijs Damhuis 11:15  
18-apr 14:00 HOC JO17-1 Emmen JO17-2 ODOORN Ouders Vince Bouma 13:15  
19-apr 10:00 HOC 4 Musselkanaal 5 ODOORN Nicky Middelburg en Chantal Hoekstra 08:45  
               
               
25-apr 14:30 ST HOC/Valthermond VR2 SVBO VR1 ODOORN Jaap Jelsma en Arjan Tewis  13:30  
26-apr 10:00 HOC 2 HODO 2 ODOORN Leonie Eising en Inez Klaar 08:45  
26-apr 10:00 HOC 5 HOC 4 ODOORN Leonie Eising en Inez Klaar 08:45  
26-apr 14:00 HOC 1 Protos 1 ODOORN Mark de Ridder, Roel Scholte, Ben Verkaik 13:00  
               
               
9-mei 09:00 HOC JO8-1 Musselkanaal JO8-1G ODOORN Ouders Tieben Siebenga 08:15  
9-mei 10:00 HOC JO13-1 SJO JVZ JO13-2 ODOORN Ouders Daan Schoonbeek 09:15  
9-mei 10:30 HOC JO10-1 Sellingen JO10-1 ODOORN Ouders Floyd Hidding 09:45  
9-mei 14:00 HOC JO17-1 Sjo JVZ JO17-1 ODOORN Ouders Daan Heijne 13:15  
10 May 10:00 HOC 4 De Treffer '16 2 ODOORN Mandy Braakman en Rieneke Scholte 08:45  
10 May 10:00 HOC 3 FC Klazienaveen 3 ODOORN Mandy Braakman en Rieneke Scholte 08:45  
               
               
16-mei 09:00 HOC JO9-1 FC Ter Apel '96 JO9-3 ODOORN Ouders Ben Hofstra 08:15  
16-mei 10:00 HOC JO13-1 Bargeres JO13-1 ODOORN Ouders Danny Slomp 09:15  
16-mei 14:00 HOC JO15-1 VIOS JO15-1 ODOORN Ouders Thijs Nieborg 13:15  
16 May 14:30 ST HOC/Valthermond VR2 CEC VR1 ODOORN Stefan van der Laan, Richard Wiggers 13:30  
17 May 10:00 HOC 5 FC Ter Apel '96 4 ODOORN Kim Buiter, Marije Buiter 08:45  
17 May 10:00 HOC 2 Schoonebeek 2 ODOORN Kim Buiter, Marije Buiter 08:45  
17 May 14:00 HOC 1 Sellingen 1 ODOORN M.Wiggers, Roy ter Veen, Tom Wijkel 13:00  
               
               
23-mei 09:00 HOC JO8-1 SJS JO8-1 ODOORN Ouders Thomas van der stok 08:15  
23-mei 10:30 HOC JO10-1 Drenthina JO10-1 ODOORN Ouders Jowi Koopmans 09:45  
23-mei 12:00 HOC JO11-1 DZOH JO11-3 ODOORN Ouders Hessel Eising 11:15  
23-mei 14:00 HOC JO17-1 Drenthina JO17-1 ODOORN Ouders William Hoogerkamp 13:15  
24 May 10:00 HOC 4 Weerdinge 3 ODOORN L. Schuring, Marit Kolk 08:45  
24 May 10:00 HOC 3 SPW 2 ODOORN L. Schuring, Marit Kolk 08:45  
               
BIJ VERHINDERING RUILEN BINNEN DE LIJST OF MET ANDERE SPELERS OF OUDERS VAN SPELERS UIT HET TEAM!!!!    
               
KAS ODOORN HALEN EN BRENGEN OP ZATERDAGEN BIJ DIO DROGISTERIJ ELLY, VALTHERWEG 5 ODOORN    
OVERIGE DAGEN BIJ JAN CREMERS, DE KREUZEN 10 TE ODOORN        
               
KAS EXLOO HALEN EN BRENGEN BIJ HAROLD ENTING, WESTERESWEG 1 EXLOO