Uitslagen en programma

Datum Wedstrijd Uitslag
26 MayHOC JO19-1 - SVBC JO19-1G8 - 1
26 MayHOC JO13-2G - Wildervank JO13-2G0 - 4
26 MayHODO VR1 - HOC VR10 - 3
26 MayHOC JO11-3 - ST Germanicus/CSVC JO11-3G7 - 0
26 MayFC Ter Apel '96 JO11-2 - HOC JO11-24 - 4
26 MayBorger JO11-1 - HOC JO11-13 - 13
25 MayNieuw Buinen 45+1 - HOC 45+10 - 0
25 MayBorger 45+1 - HOC 45+22 - 1
25 MayHOC 45+1 - Buinerveen 45+14 - 0
25 MayHOC 45+2 - vv Sleen 45+1 -
25 MayVKW 45+1 - HOC 45+10 - 3
25 MayHOC 45+2 - Titan 45+10 - 1
24 MaySVO BDE VR2 - HOC VR11 - 6
24 MayHOC 2 - EHS'85 20 - 1
23 MayHOC JO11-1 - Westerwolde JO11-1G4 - 1
23 MayHOC JO11-2 - Twedo JO11-30 - 6
22 MayHOC JO11-3 - Ter Apel '96 FC JO11-4G7 - 1
20 MayWeiteveense Boys 1 - HOC 10 - 9
20 MayHOC 2 - Twedo 32 - 1
20 MayZwartemeerse Boys 3 - HOC 310 - 0
20 MayHOC 4 - vv Sweel 32 - 1
19 MayZwartemeerse Boys JO19-1 - HOC JO19-10 - 4
19 MayBargeres JO11-4 - HOC JO11-36 - 2
19 MaySC Erica JO13-1 - HOC JO13-11 - 0
19 MayHZVV JO15-3 - HOC JO15-12 - 2
19 MaySJS JO13-1 - HOC JO13-2G4 - 0
Datum Tijd Wedstrijd Waar
26 mei11:00HOC JO13-1 - FC Ter Apel '96 JO13-1ODOORN
27 mei10:00HOC 3 - HOC 4ODOORN
27 mei10:30Raptim 4 - HOC 2COEVORDEN
27 mei14:00HOC 1 - Valther Boys 1ODOORN
30 mei19:00Twedo JO13-1 - HOC JO13-1VEENOORD
31 mei19:45vv Sweel JO19-1 - HOC JO19-1ZWEELOO
2 jun09:00ZNC JO8-1G - HOC JO8-2ZUIDBROEK
2 jun09:00SC Erica JO8-3 - HOC JO8-1ERICA
2 jun10:00LTC JO11-7 - HOC JO11-3ASSEN
2 jun10:00HOC JO11-1 - ACV JO11-2ODOORN
2 jun11:00HOC JO13-1 - Musselkanaal JO13-1ODOORN
2 jun14:00HOC JO19-1 - SJO Dalen/DSC JO19-2ODOORN
2 jun14:30SJO NWVV/Titan VR1 - HOC VR1NIEUW-WEERDINGE

Laatste Nieuws

22 May 2018

Spelers as donderdag

HOC 2
 
HOC 2-EHS'85 2
Martijn Gordt
Mark de Ridder
Laurens Meijeringh
Mark Drent
Gerrit Dekker
Bas Jan Kooistra
Christiaan Bal
Wouter Heijnen
Mart Eleveld
Wouter Lanting
Jordi Hoving
Brian Venema
Wouter Swan
Gerjan Eding
 

22 May 2018

Spelers as zondag

  HOC 1 HOC 2 HOC 3 HOC 4
         
  HOC 1 - Valther Boys 1 Raptim 4 - HOC 2 HOC 3 - HOC 4 HOC 3 - HOC 4
1 Marnik Nieborg Martijn Gordt Jasper Pomp Elmer Schorer
2 Sven de Zeeuw Mark de Ridder Rene Otter Danny Tent
3 Stan Hiemstra Laurens Meijeringh Martin Wiggers Egbert Trip?
4 Mike Warmelts Mark Drent Niels Duursma Jan van Breden
5 Robin van de Laan Gerrit Dekker Jorn Eleveld Age Koudenburg
6 Jan Cremers Bas Jan Kooistra Stefan Hofste Henri van Klinken?
7 Paul Kamphuis Gerjan Eding Mart Klok Chiel Lokerse
8 Sander Zikken Wouter Swan Arjan Wolf Hendrik Jan Wilts
9 Martijn Enting Mart Eleveld Rob Lony Marcel van Klinken
10 Richard Wiggers Wouter Lanting Erik Eefting Gerjan Ketelaar
11 Gerben Beek Roel Scholte Martijn Lanting Rutger Damhuis
12 Mileco Dol Brian Venema   Koen Hooiveld
13 Arjan Tewis Christiaan Bal   Erik Haan
14 Stijn Westra Jordi Hoving   Bas de Hart
15 Gert Jan Spijker     Jans Spijker
16 Martijn Gordt      
17        

22 May 2018

Laatste thuiswedstrijd HOC 1?

As zondag speelt HOC 1 hun laatste competitiewedstrijd in Odoorn tegen Valther Boys 1.

Tevens is het de laatste competitiewedstrijd van trainer Jans Spiegelaar.

Het bestuur nodigt u dan ook uit, om hierbij aanwezig te zijn. Graag willen we de 3 punten binnen halen welke we kunnen gebruiken voor het behalen van de nacompetitie voor promotie naar de 3e klasse.

Na afloop is er live muziek!

 

Het Bestuur

Meer nieuws

15 May 2018Spelers zondag 20-5
15 May 2018Spelers donderdag 17-5
12 May 2018Opzeggen lidmaatschap
08 May 2018Spelers as zondag

local_grocery_store Webshop

HOC Webshop

place Adres

vv HOC - Exloo

Hoofdstraat 58a
7875 AD Exloo
0591 - 549 340

vv HOC - Odoorn

Hammeersweg 17
7873 BR Odoorn
0591 - 512 968

star Jeugdlotto

Week 19
Het winnende nummer:
12
Winnaars:
Kier Nienhuis Roelof Middeljans Harm Cremers

cake Jarig vandaag

Christiaan Bal
Jarno Lage